Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Miernik Wagowy E1105 Avery Weigh-Tronix, prog. i kalibracja

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Automatyka- Automatyka Ogólna -> Miernik Wagowy E1105 Avery Weigh-Tronix, prog. i kalibracja
Autor
Wiadomość
grzeban
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: W-ek

Post#1 Post autora tematu 21 Mar 2009 09:07   

Miernik Wagowy E1105 Avery Weigh-Tronix, prog. i kalibracja

--------------------------------------------------------------------------------

Witam, potrzebuję ustawić parametry i z kalibrować wagę Avery Weigh-Tronix z miernikiem E1110, jest to waga pomostowa czteroczujnikowa do 1500 kg.
Przeglądając menu doszłem do wniosku, że za dostęp do poszczególnch poziomów jest udostępniany za pomocą odpowiednich haseł (operatora lub administratora ale nie dopuszczają one do adjustacji ) Będę wdzięczny za jaką kolwiek podpowiedź

W zamian mogę zaoferować serwisówki do wag innych producentów
pozdrawiam
Grzegorz
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 21 Mar 2009 09:07   

Powrót do góry

kruskal
Poziom 11
Poziom 11

Post#2 28 Mar 2009 21:17   

Re: Miernik Wagowy E1105 Avery Weigh-Tronix, prog. i kalibra

Witam
Może w pewnym stopniu pomoże instrukcja użytkownika. Kody w rozdziale 7.5 str 80 -> dla użytkownika i supervisora
Pozdrawiam K.

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Mar 2009 21:17   

Powrót do góry

grzeban
Poziom 16
Poziom 16

Miasto: W-ek

Post#3 Post autora tematu 29 Mar 2009 16:23   

Re: Miernik Wagowy E1105 Avery Weigh-Tronix, prog. i kalibra

Witam
Dziękuje za instrukcje, nie opisuje ona w sumie menu faktory ale problem udało mi się już rozwiązać,
długa zabawa z menu i wagę z kalibrowałem.

Nie zamykam jeszcze tematu, bo nie wszystkie parametry mogę zmienić więc jak ktoś ma szczegółowy opis programowania to zapraszam do dyskusji
Interesuje mnie
ustawienie zakresu, działki,punkt dziesiętny, masy kalibracyjnej , punktów korekcyjnych dla liniowosci itd...

pozdrawiam

Grzegorz
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Automatyka- Automatyka Ogólna -> Miernik Wagowy E1105 Avery Weigh-Tronix, prog. i kalibracja
Strona 1 z 1