Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Co to znaczy? - aktywny APN

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Co to znaczy? - aktywny APN
Autor
Wiadomość
osik
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Chorzów

Post#1 Post autora tematu 24 Mar 2009 10:33   

Mam w telefonie darmową usługe OrangeWorld.
Nokia 5200
Jak wchodze na TV to wyświetla mi się coś takiego:
...aktywnym APN:Orange WAP GPRS
Jak mogę wejść na to OrangeWorld to mam chyba to aktywne ,a tu taki wałek ....
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Mar 2009 10:33   

Powrót do góry

MNCHH
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Kraków

Post#2 24 Mar 2009 12:44   

Re: Co to znaczy? - aktywny APN

Witam
(APN) Access Point Name - nazwa która wskazuje na konkretną sieć pakietową (np. intranet operatora) i usługę (np. MMS, WAP, GPRS) dzięki której w sieciach komórkowych GSM i UMTS możesz korzystać z transmisji danych przesyłanych z zewnętrznych sieci. Formalnie Access Point Name jest adresem IP (lub nazwą, która przez serwer DNS zostanie zamieniona na taki adres) elementu sieci szkieletowej nazywanego GGSN. Jedną z jego funkcjonalności jest routowanie pakietów pomiędzy siecią operatora a zewnętrzną siecią pakietową.
Skonfigurowanie przez użytkownika nazwy punktu dostępowego (APN) jest niezbędne dla korzystania z takich usług jak WAP lub GPRS. W telefonach zakupionych u operatorów APN jest już zwykle zapisany w pamięci aparatu i nie ma potrzeby jego recznej konfiguracji.
Więc zostaje Ci tylko udac się do operatora żeby rozwiązali ten problem.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Co to znaczy? - aktywny APN
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.061 seconds

elektroda.pl temat RSS