X

śledzenie pozycji telefonu na kompie

arturor 25 Mar 2009 16:20
  • #1 25 Mar 2009 16:20
    arturor
    Level 8  
    Helpful post? (0)
    Wiecie jak to jest z wysyłaniem pozycji gps przez telefon na kompa??da się zainstalować taką aplikacje na telefon i wykorzystać po skradzeniu lub zgubieniu tel??coś takiego jak namierzanie samochodu za pomocą gps .!!
  • #2 25 Mar 2009 16:29
    maxbest1970
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Nie da się
  • #3 25 Mar 2009 16:46
    arturor
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    W heyah jest taka usługa jak śledzik gdzie za zgodą posiadacza komórki można zobaczyć gdzie się znajduje aktualnie telefon sęk w tym że to jednorazowo kosztuje 1,22zł a mi chodzi o darmową możliwość lokalizacji komórki!!
  • #4 25 Mar 2009 16:48
    maxbest1970
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    To właśnie nie da się sam sobie odpowiedziałeś
  • #5 25 Mar 2009 17:07
    przerabiarka
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Da się. Ale jest to problematyczne ze względu na jawność/działanie w tle aplikacji. Najprościej jest Napisać mod pod garminaXT (garmin ma już opcję wysyłania pozycji GPS przez sms wbudowaną) który będzie okresowo i automatycznie wysyłał pozycję sms'em.
    Ale tak jak powiedziałem - mod jest łatwo napisać, gorzej z tak daleko idącymi modyfikacjami systemu jak ukrycie działania aplikacji GPS oraz wysyłanie sms.

UBEZPIECZ TELEFON - najprościej, nie jest to drogie.
  • #6 29 Mar 2009 12:03
    Postman
    Level 9  
    Helpful post? (-1)
    Można:
    Link
  • #7 29 Mar 2009 13:18
    przerabiarka
    Level 21  
    Helpful post? (+1)
    Postman, możesz przekopiować bo trzeba się logować?
  • #8 29 Mar 2009 16:13
    wiśniowy18
    Level 33  
    Helpful post? (0)
    Jak ktoś ma ochotę namierzyć swoją kobietę to można tutaj

http://www.trackapartner.com/

Dokładność 50 metrów
  • #9 29 Mar 2009 18:02
    PITER.99
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Wiśniowy18 dzieki bardzo mi sie przydalo ;)
  • #10 02 Jun 2009 18:02
    arturor
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    O kurcze to działa :) !
  • #11 02 Jun 2009 18:24
    bambus1121
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Właśnie widzę jak działa.
  • #12 20 Jan 2010 13:16
    Microsoft1984
    Warunkowo odblokowany
    Helpful post? (0)
    Jak sie zalogowac zeby to działało ? Co trzeba zrobic ?Jaki wpisac numer w małym okienku i tym drugim obok jak mam plusa .Jak wpisuje swój tel to wyswietla sie foud objekt
  • #13 21 Jan 2010 10:48
    karolark
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    :-) ja sam siebie znalazlem ale nie wiem kto to ja :-( mam dylemat :-)
  • #14 27 Jun 2010 20:03
    arturor
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Znalazłem coś takiego (http://gdziejestdziecko.pl )czy ktoś tego próbował?z opisu wynika że można zobaczyć pozycje telefonu na mapie!trzeba chyba mieć dwa telefony.
  • #15 27 Jun 2010 21:39
    przerabiarka
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Jest już kilka aplikacji pod symbiana.
    Kilka dni temu właśnie szukałem co nieco.
    Pierwsza to MINIGPS (MiniGPS Psiloca gromadzi dane dotyczące stref sieci GSM. Na podstawie tych informacji użytkownik może przypisać działania (nazywane zdarzeniami) jak na przykład uruchomienie alarmu, zmiana profilu, wyłączenie telefonu, zmiana tła ekranu, czy wysłanie SMS do wykonania po wejściu w określona strefę. Wszystko to automatycznie - jeśli tylko twój telefon wraz z tobą przemieści się z jednej strefy do drugiej. W dużych miastach twój telefon znajduje się w zasięgu co najmniej kilku stref sieci. MiniGPS daje możliwość połączenia tych stref w grupy np. Dom czy Biuro a następnie przypisania grupom odpowiedniego zdarzenia. Automatycznie wyłączy się, kiedy będziesz wizytował swoją babcię lub przełączy na tryb cichy po wejściu do kina. Kiedy będziesz zbliżał się do domu smartphone wyśle SMS do członków twojej rodziny. Musisz jedynie zidentyfikować lokalizację i przypisać do niej działanie.)
    Druga to SOSTracker (SOS Tracker służy do śledzenia, osób i urządzeń poprzez GPS .
    Wysyła SMS do użytkownika Tracker i SOS SOS Tracker automatycznie wysyła Ci jego lokalizację za pomocą GPS
    Nadaje się w sytuacjach, takich jak utracone dzieci lub osoby starsze.
    Cenne dla innych, aby znać swoje miejsce w przypadku gdy nie możesz dotrzeć do telefonu, aby wysłać SOS
    Tylko osoby uprawnione będą mogły zażądać lokalizacji.
    Ogólnie Bardzo przydatna aplikacja np dla osób które często wędrują po górach,lesie i innych.wszędzie tam gdzie nie mamy możliwości bezpośredniego kontaktu z osobą z rodziny.wysyłamy SMS i wiemy gdzie dana osoba się znajduje.)

Opis przekopiowany
  Search 4 million + Products
Browse Products