Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 27 Mar 2009 15:48   

audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych

Witam !!!
Mam taki problem z moim autkiem że zapala mi się kontrolka świec żarowych, problem z kontrolką pojawiła mi się jakiś 2 tygodnie temu pojechałem na diagnostykę komputerową i wyskoczyły 3 błędy:
1 błąd sterowania silnikiem
2 awaria świateł stop
3 niestety nie pamiętam
Światła działały, silnik chodził bez zarzutów, świece żarowe też grzały
więc koleś skasował te błędy ale problem ten znów się pojawił po przejechaniu 100 km. potem samochód postał parę dni i problem się nie pojawiał. Aż tu nagle zaczęła znów migać kontrolka a do tego pedał gazu przestał reagować obroty na biegu jałowym wzrosły do 1300 obrotów.
Samochód postał parę godzin odpalam i znów wszystko znikło i tak kilka razy już mi się to zdarzyło.

Wiec proszę wszystkich co spotkali się z czymś takim o informacje co to za problem i jak go usunąć bo boję się odjeżdżać od domu.

dzięki i pozdrawiam Daniel

Regulamin pkt 14 Michu

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 27 Mar 2009 15:48   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Bin Archives -> audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl topic RSS feed