Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych
Autor
Wiadomość
biliden1984
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: brzeg

Post#1 Post autora tematu 27 Mar 2009 15:48   

audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych

Witam !!!
Mam taki problem z moim autkiem że zapala mi się kontrolka świec żarowych, problem z kontrolką pojawiła mi się jakiś 2 tygodnie temu pojechałem na diagnostykę komputerową i wyskoczyły 3 błędy:
1 błąd sterowania silnikiem
2 awaria świateł stop
3 niestety nie pamiętam
Światła działały, silnik chodził bez zarzutów, świece żarowe też grzały
więc koleś skasował te błędy ale problem ten znów się pojawił po przejechaniu 100 km. potem samochód postał parę dni i problem się nie pojawiał. Aż tu nagle zaczęła znów migać kontrolka a do tego pedał gazu przestał reagować obroty na biegu jałowym wzrosły do 1300 obrotów.
Samochód postał parę godzin odpalam i znów wszystko znikło i tak kilka razy już mi się to zdarzyło.

Wiec proszę wszystkich co spotkali się z czymś takim o informacje co to za problem i jak go usunąć bo boję się odjeżdżać od domu.

dzięki i pozdrawiam Daniel

Regulamin pkt 14 Michu
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 27 Mar 2009 15:48   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> audi A4 1,9 tdi migająca kontrolka świec żarowych
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.081 seconds

elektroda.pl temat RSS