Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

KG800 po wymianie złacza ładowania sieci wyswietlacz i flesh

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> KG800 po wymianie złacza ładowania sieci wyswietlacz i flesh
Autor
Wiadomość
graczykshow
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Rydułtowy/ RYBNIK/ Pszów/ Racibórz

Post#1 Post autora tematu 28 Mar 2009 11:14   

KG800 po wymianie złacza ładowania sieci wyswietlacz i flesh

dostałem do naprawy kg800 telefon jest po wymianie złącza ładowania w dziwnym serwisie!mimo wszystko złącze wygląda na dobrze przylutowane jednak po podpięciu ładowarki wyświetlacz świeci na biało i flesh też świeci miał już ktoś taki problem?
Powrót do góry

Brzymeq
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: B-c

Post#2 28 Mar 2009 11:40   

Re: KG800 po wymianie złacza ładowania sieci wyswietlacz i f

Jak sam piszesz to bylo robione w dziwnym serwisie. Jesli klient chce rozwiazac ten wlasnie problem to ja ci proponuje wylutowanie porty i sprawdzic bez niego czy to samo sie dzieje.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Mar 2009 11:40   

Powrót do góry

graczykshow
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 Post autora tematu 28 Mar 2009 11:48   

dziś będę to robił bo może ktoś jednak zwarł piny
Powrót do góry

morgan_exe
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Białystok

Post#4 28 Mar 2009 13:48   

to obejrzyj pod mikroskopem.. z doswiadczenia wiem, ze w takim wypadku jakis magik przegrzał płytę i puscily klejone bga po drugiej stronie laminatu ;)
Na przyszlosc - nie wyciagaj zlacza hotem, uzyj do tego dremelka, potem grotowka i duza ilosc topnika, tak jest bezpieczniej w tym modelu

pozdr
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Mar 2009 13:48   

Powrót do góry

Duee
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Lubuskie

Post#5 28 Mar 2009 20:27   

morgan_exe napisał:
to obejrzyj pod mikroskopem.. z doswiadczenia wiem, ze w takim wypadku jakis magik przegrzał płytę i puscily klejone bga po drugiej stronie laminatu ;)
Na przyszlosc - nie wyciagaj zlacza hotem, uzyj do tego dremelka, potem grotowka i duza ilosc topnika, tak jest bezpieczniej w tym modelu

pozdr

Nie wiem kolego o co Ci chodzi z tym bezpieczenstwem, wyciagam hotem caly czas i nic zlego sie nie dzieje, a co do dremelka to dopiero jest kaskaderka, chyba nie zdajesz sobie sprawy ile szkody potrafia zrobic opilki. Kwestia tylko wprawy, jak ktos podchodzi do wymiany gniazda z "palnikiem" jak do lutowania rur to i mozna narozrabiac
Powrót do góry

arti123
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: TM

Post#6 29 Mar 2009 02:14   

Po pierwsze.. czy złącze jest na pewno 100% od kg800 ?? Już nie raz mi przysyłali złącza odwrotne... tzn... czy wycięcia są na górze ... czy na dole ( oryginalnie wycięcia na złączu na dole ) .. jeśli ze złączem jest ok, to sprawdź czy nie ma "glutów" na złączu mew. to złącze wylutuj i wtedy sprawdź.. Jeśli ok, wymień taśmę ;)
Powrót do góry

graczykshow
Poziom 17
Poziom 17

Post#7 Post autora tematu 29 Mar 2009 11:56   

to od taśmy może też świecić flesh??jutro dopiero bede to robił bo chyba grzałka mi w hocie poszła wyciecia są u góry to przez to nie działa?nowe co zamówiłem też mają wycięcia do góry
Powrót do góry

morgan_exe
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Białystok

Post#8 05 Kwi 2009 20:34   

Duee napisał:
morgan_exe napisał:

pozdr

Nie wiem kolego o co Ci chodzi z tym bezpieczenstwem, wyciagam hotem caly czas i nic zlego sie nie dzieje, a co do dremelka to dopiero jest kaskaderka, chyba nie zdajesz sobie sprawy ile szkody potrafia zrobic opilki. Kwestia tylko wprawy, jak ktos podchodzi do wymiany gniazda z "palnikiem" jak do lutowania rur to i mozna narozrabiac

Drogi kolego, wszystko robie na podgrzewaczu i z odpowiednio dobrana temperatura. I uwierz mi, nawet niewielka temperatura potrafi wywalic kule spod klejaka po drugiej stronie plyty. Mase tych kg800/ku800 na zlacze zrobilem, jeden kiedys uwalilem. Dlatego wole byc ostrozny. A co do opilkow - od czego jest magnes i ew. wanienka? ;)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 05 Kwi 2009 20:34   

Powrót do góry

Duee
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Lubuskie

Post#9 05 Kwi 2009 23:08   

Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze latwo wywalic cyne przy klejonych ukladach ale zrobilem tego kilkadziesiat szt i zaden nie padl, wkoncu od czego jest kapton ;) Wole opkleic co trzeba niz scierac sie z magnesami i wanienka wtedy gdy nie ma potrzeby, zreszta opilki to paskuctwo chociaz nie wiem jak bys sie staral ( niemile doswiadczenia po test pointach w motorolach) Choc i opilkow mozna uniknac, ale pozostaje pytanie czy warto kombinowac, skoro sa inne metody

Dodano po 1 [minuty]:

A swoja droga ze co technik to technika :)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Serwis -> KG800 po wymianie złacza ładowania sieci wyswietlacz i flesh
Strona 1 z 1