Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Problem z instalacją HP PSC 1510

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Problem z instalacją HP PSC 1510
Autor
Wiadomość
koczis_ws
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Kraków

Post#1 Post autora tematu 28 Mar 2009 17:49   

Problem z instalacją HP PSC 1510

Witam
Dostałem to urządzenie okazyjnie. Nie czytając instrukcji (przecież nieraz instalowałem różny sprzęt do komputera) zabrałem się za instalacje i o dziwo na laptopie poszło gładko. Krótka walka z pojemnikami na tusz i wszystko zaczęło działać. Skanowanie i drukowanie w porządku.
Zabrałem się więc do zainstalowania na komp. stacjonarnym bo tam ma być jego docelowe miejsce (pozostałe komputery będą drukowały przez sieć). Postąpiłem tak samo jak poprzednio i niestety instalacja zatrzymała się na 6% i koniec. Wziąłem więc instrukcję i tam wyczytałem, że nie należy podłączać drukarki do USB dopóki instalator o to nie poprosi . Wyinstalowałem więc wszystko z powrotem i postąpiłem tak jak w instrukcji. Tym razem instalacja doszła do końca (chociaż były drobne problemy z brakującymi plikami, ale rozwiązane) . No i drukarka działa ale nie ma skanera. Znowu wyinstalowałem i zainstalowałem tak jak na laptopie- to samo stop na 6%. Ponowna reinstalacja- drukarka ok skanera niet. No ręce mi już opadły i nie wiem co dalej.
I jeszcze jedno czy ktoś wie jak rozwiązać problem każdorazowego drukowania strony testowej po włączeniu zasilania.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Mar 2009 17:49   

Powrót do góry

wladek83
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Lubuskie

Post#2 28 Mar 2009 23:49   

Re: Problem z instalacją HP PSC 1510

Cyt. "jak rozwiązać problem każdorazowego drukowania strony testowej po włączeniu zasilania" - należy tę wydrukowaną kartkę położyć na skanerze i zeskanować. W ten sposób drukarka kalibruje się. Tak jak jest napisane w instrukcji ( coś jej nie doczytujesz :D ).

Pzdr.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 28 Mar 2009 23:49   

Powrót do góry

koczis_ws
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: Kraków

Post#3 Post autora tematu 29 Mar 2009 19:25   

Rzecz w tym, że to robiłem i to nie raz a strona drukuje się nadal :(
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Mar 2009 19:25   

Powrót do góry

Stan-S11
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Milejów

Post#4 29 Mar 2009 21:25   

Aby urządzenie się mogło prawidłowo skalibrować niezbędnym i koniecznym warunkiem jest aby wkłady drukujące były sprawne technicznie, posiadały pewien zasób atramentu oraz drożne dysze drukujące.
Jeżeli kończy się tusz lub dysze są lekko zaschnięte przez co nie uzyskujemy wyrazistego obrazu podczas drukowania to w żaden sposób nie możemy też skalibrować urządzenie. A więc musimy doprowadzić wkłady do sprawności lub wymienić na nowe, w przeciwnym wypadku urządzenie przy każdym włączeniu będzie drukować stronę testową. Pozdrawiam .
Powrót do góry

Piccollo
Poziom 14
Poziom 14

Post#5 29 Mar 2009 22:50   

Obsługa skanera jest w zakładce "Mój komputer"-najniższa rubryka.
Tak czytając te problemy jakie miałeś z samym zainstalowaniem sterów nasuwają się 3 myśli :
-świrnięte stery -ściągnnij z netu
-słabo czyta twój odtwarzacz CD,DVD czy co tam masz,
-zasyfiony komputer
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Problem z instalacją HP PSC 1510
Strona 1 z 1