Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 29 Mar 2009 16:06
    norris99
    Poziom 9  

Witam nie dawno kupiłem FZR 600 tylko ze bez regulatora napięcia (spalił sie) i nie mam tam kostki tylko przewody i nie wiem jak je podłączyć do nowego w załączniku zamieszczam zdjęcia jak to wygląda (ciekawe dlaczego sie spalił) . Pozdrawiam

Zna ktoś może linka gdzie można serwis pobrać do tej FZR.?

• #2 29 Mar 2009 16:09
    rico37p
    Poziom 28  

To jeszcze punkty trzeba tracić???

• #3 29 Mar 2009 16:16
    norris99
    Poziom 9  

Jakie punkty panie ja potrzebuje pomocy jak ten regulator podłączyć

• #4 30 Mar 2009 19:13
    norris99
    Poziom 9  

Czy naprawde nikt nie wie jak ten regulator założyć

• #6 01 Kwi 2009 13:59
    norris99
    Poziom 9  

Wszystko jest ok tylko ze jeszcze musze wiedziec gdzie dokladnie w kostce ma byc umieszczony ten czerwony przewod, prosiłbym o zdjęcie kostki jak ktoś posiada taka maszynke z góry dziękuje za pomoc.

• #7 01 Kwi 2009 15:34
    tomo19811
    Poziom 18  

Wszystko wygląda na to że ten czerwony jest połączony bezpośrednio z (+) akumulatora po drodze masz bezpiecznik główny , dla mnie to trochę dziwne bo wygląda to tak że cały czas jest zasilany regulator napięcia . Masz w tym układzie jakąś lampkę ładowania ? ja na rysunku nic nie widzę , w zasadzie to potrzebujesz potwierdzenia czy to tak w rzeczywistości jest , schemat jest banalny .

i weź zmień prowizję dla plików które podałeś wcześniej , jak ktoś chce zobaczyć, to co wstawiłeś to musi się pozbywać punktów z swojego konta :).

• #8 02 Kwi 2009 08:59
    norris99
    Poziom 9  

ok już ustawiłem. Najlepiej jak by ktoś zamieścił fotke jak ma być podłączony regulator jak posiada taką FZR.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty