Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

TOSHIBA 15V300PG problem!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> TOSHIBA 15V300PG problem!
Autor
Wiadomość
krzysiek_147
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 29 Mar 2009 19:04   

TOSHIBA 15V300PG problem!

Witam! Niedawno (około 1,5 miesiąca temu) kupiłem telewizor TOSHIBA 15V300PG i jak dotąd pracował nienagannie. Jednak wczoraj przełączyłem go w stan czuwania (pilotem, dioda świeciła się) a potem zero reakcji - nic, nie reagował na nic. Po wyłączeniu przy użyciu przycisku w obudowie i ponownym włączeniu dioda nie świeciła się a telewizor nie włączył się. Mam pytanie co może być nie tak? Dodam ze w ogóle nie znam się na telewizorach i nie wiem co mam dalej z tym zrobić...
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 29 Mar 2009 19:04   

Powrót do góry

radekrpisz
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Jansbork

Post#2 29 Mar 2009 20:49   

Re: TOSHIBA 15V300PG problem!

Oddać do serwisu i nie zaśmiecać forum.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> TOSHIBA 15V300PG problem!
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.066 seconds

elektroda.pl temat RSS