Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jaką zamrażarkę skrzyniową kupic?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Jaką zamrażarkę skrzyniową kupic?
Autor
Wiadomość
marek602
Poziom 6
Poziom 6

Post#1 Post autora tematu 30 Mar 2009 13:07   

Jaką zamrażarkę skrzyniową kupic?

Witam! Potrzebuje kupić jakąś dobrą zamrażarkę skrzyniową na ok 200 litrów. Najlepiej z klasa A+ czy coś koło tego, cena ok 1000zl Jakiej firmy polecacie? Jaki model?

Słyszałem ze WHIRLPOOL nie za dobry jest ?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Mar 2009 13:07   

Powrót do góry

Jan_Werbinski
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: Żary

Post#2 01 Kwi 2009 17:13   

Re: Jaką zamrażarkę skrzyniową kupic?

Whirlpool to Polar. Mój Polar padł tuż po 2letniej gwarancji. Naprawa nieopłacalna.
Kup to co wszyscy polecają, czyli Bosch Siemens Liebherr. Za ok 1200 jest chyba Bosch.
Zamrażarki skrzyniowe mają długi czas utrzymywania temperatury bez zasilania i prawdopodobnie można je zasilać tylko z II taryfy, co dodatkowo obniży koszty o połowę.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Kwi 2009 17:13   

Powrót do góry

marek602
Poziom 6
Poziom 6

Post#3 Post autora tematu 01 Kwi 2009 20:26   

aha :) dobrze wiedzieć...

A jak to jest z zamrażarkami? np jak nie mam do niej co włożyć, to można ja wyłączyć ? bo słyszałem kiedyś ze muszą pracować cały czas? Bo generalnie na okresy świąteczne mam dużo produktów do mrożenia, a w pozostałym okresie może być wyłączona?

I generalnie kupiłem wczoraj Gorenje fh9338w 230 litrów.... zobaczymy co to będzie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Kwi 2009 20:26   

Powrót do góry

Jan_Werbinski
Poziom 19
Poziom 19

Post#4 01 Kwi 2009 22:50   

Podobno co parę tygodni powinno się zamrażarkę, albo klimatyzację włączyć żeby przesmarować sprężarkę. Nie wiem ile w tym prawdy.
Ja bym wyłączył. Jeżeli używasz jej przez 3 miesiące w roku, to przez 9 miesięcy zaoszczędzisz około 120 zł, czyli nową zamrażarkę za 8 lat.
Powrót do góry

Jan_Werbinski
Poziom 19
Poziom 19

Post#5 24 Kwi 2009 20:59   

Czym się różnią zamrażarki skrzyniowe Liebher zwykłe od wersji Premium? Skąd ściągnąć instrukcję Liebherr? Jak wypada Liebherr 300l w porównaniu z Bosch 300l?
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Giełda -> AGD Co kupić? -> Jaką zamrażarkę skrzyniową kupic?
Strona 1 z 1