X

Internet Explorer otwiera sam mnóstwo zakładek potem okien

30 Mar 2009 18:14
  • #1 30 Mar 2009 18:14
    452387
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Od jakiegoś czasu, sporadycznie, Internet Explorer otwiera sam ogromne ilości zakłądek (pustych) a potem gdy próbuję go wyłączyć dużą ilość okien, aż system go wyłącza.
    Może ktoś słyszał o takim wirusie i jak go usunąć?
    Eset i Combofix niczego nie widzą.
  • Helpful post
    #2 30 Mar 2009 18:27
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    Tzn sam sie uruchamia i wyswietla te okna? Czy moze jest juz uruchomiony i dopiero wtedy je wyswietla?
    Zgaduje, ze jakis program korzysta z IE i to on powoduje blad.
  • #3 30 Mar 2009 18:30
    452387
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Dzisiaj zachowanie IE było takie: włączyłam IE, załadowała się strona (Onet), potem kliknęłam na link do artykułu, a ponieważ strona długo się ładowała, wyłączyłam całą przeglądarkę.
    W tle ściągały się 2 pliki.
    W reakcji na moje zamknięcie okna IE, program otworzył się sam ponownie i otwierał kolejne zakładki (puste). Kiedy próbowałam go wyłączyć, wtedy zaczęły pojawiać się nowe okna. W końcu system zawiesił się i komputer sam wyłączył wszystkie okna IE, razem ze ściągającymi się dwoma plikami.
  • #4 30 Mar 2009 18:42
    Kolobos
    Spec od komputerów
    Helpful post? (0)
    To raczej nie ma zwiazku z tematyka tego forum. Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje do IE oraz systemu? Przywroc ustawienia domyslne w opcjach internetowych.

Ps. Nie mozesz zmienic przegladarki na Opere lub FF?
  • #5 30 Mar 2009 18:47
    452387
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Przeskanowałam właśnie komputer i chyba jednak był wirus, Combofix usunął wiaserva.log...
  • #6 29 Nov 2009 23:08
    452387
    Removed  
    Helpful post? (0)
    Pięknie dziękuję za pomoc.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products