Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Jak zainstalować Windows 7 z dysku ?

odi_profanum_vulgus 01 Kwi 2009 05:51
  • #1 01 Kwi 2009 05:51
    odi_profanum_vulgus
    Poziom 8  

witam.

mam problem z win 7 a mianowicie moj komputer nie chciał mi bootować płyty z instalatorem więc skopiowałem instalator na drugą partycję.
    i trochę się pogubiłem i nie wiem jak odpalić w dosie ten instalator bo jak wpisuje d:\win 7\setup.exe to wyskakuje nieprawidłowa aplikacja...

z góry dzięki za pomoc.

• #2 01 Kwi 2009 07:12
    leonov
    Poziom 39  

W DOS tego nie odpalisz ! w tej sytuacji może ;-) UNetbootin - Universal Netboot Installer ;-) - a kolejność botowania ustawiona dobrze mam nadzieję !?

• #3 01 Kwi 2009 13:00
    odi_profanum_vulgus
    Poziom 8  

tzn... rozumiem że mam to odpalić za pomocą tego programu :). tylko bym prosił o jakiś instruktarz gdyż ja jestem głupi =].

• #4 01 Kwi 2009 17:33
    DriverMSG
    Admin grupy komputery

odi_profanum_vulgus napisał:
    tzn... rozumiem że mam to odpalić za pomocą tego programu :). tylko bym prosił o jakiś instruktarz gdyż ja jestem głupi =].

Ustawiłeś w BIOS'ie płyty gł. by boot'owało z napędu optycznego ?

• #5 01 Kwi 2009 18:55
    odi_profanum_vulgus
    Poziom 8  

takk.

• #7 01 Kwi 2009 22:07
    odi_profanum_vulgus
    Poziom 8  

dać sie da. tylko pytanie jak? wpisywałem w dosie ścieżke do tego gdzie mam win 7 skopiowane i nic :/.

• #8 02 Kwi 2009 06:46
    Matuzalem
    Poziom 43  

Przypuszczam, że to się odbyło z poziomu systemu - jakiegoś Windowsa - odpalonego i po przejściu, w nim, na tę partycję z wypakowaną instalką.
    Dlatego pisałem o eksperymencie - z "DOS"-em już przecież sprawdziłeś wcześniej.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty