Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

zamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351S

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Zmywarki -> zamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351S
Autor
Wiadomość
sheba__
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: poznan

Post#1 Post autora tematu 02 Kwi 2009 07:52   

zamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351S

Posiadam zmywarkę marki bauknecht,od pewnego czasu grzałka nie grzeje wody i zacina się programator.Za namową kolegi z forum sprawdziłłem termostat i okazało się, termostat jest na łapkach lekko osmolony a wczasie pracy nie załącza sie to znaczy nie wysyła impulsu zamykającego obwód łapek.Termostat posiada 6 żył dwie białe idą w programator czerwona i czarna to pewnie zasilanie a dwie białe grub e idą do grzałki przy czym jedna przechodzi przez dławik.Temperatury nastawne to 55 i 66 stopni.
Posiadam również wymontowany z pralki ardo.Jest to termostat na potencjometrze z 4 wyjściami i przewodem jak myślę to czujnik temperatury.Pytanie brzmi czy mogę zamienić termostaty owijając przewodem czujnikowym grzałkę?Jeśli tak to jak powinien wyglądać przebieg łączenia.Jeden termostat ma 6 żył drugi 4.Zdjęcia termostatów w załączeniuzamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351Szamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351S

Moderowano przez mrhari:
Post był raportowany. Przy wklejaniu zdjęć proszę korzystać z tej instrukcji: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Kwi 2009 07:52   

Powrót do góry

sheba__
Poziom 8
Poziom 8

Miasto: poznan

Post#2 Post autora tematu 02 Kwi 2009 19:09   

Re: zamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351S

dałem rade to tylko dławik się upalił ,chwilowo połączyłem na krótko sprawdzając czy programator nie zacina się akurat w fazie grzania by nie spalić chaty:)
dziekuje za zainteresowanie
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Serwis -> AGD Zmywarki -> zamiana termostatów w zmywarce bauknecht GSF 351S
Strona 1 z 1