Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

oznaczenia kolorów końcówek cinch

redgard 06 Kwi 2009 20:48
  • #1 06 Kwi 2009 20:48
    redgard
    Poziom 2  

Witam
    jestem początkującym w tej dziedzinie i bardzo chciałbym się dowiedzieć co oznaczają kolory końcówek cinch? tzn wiem już ze kolor czerwony to prawy audio, biały lewy audio a żółty to video. Chciałbym sie dowedzieć co oznacza czarny? widziałem taki kabel u kolegi który miał 4 końcówki własnie białą czerwoną żółtą i czarną i nie wiemy do czego jest ta czarna.
    Bardzo proszę o dopowiedź.
    Pozdrawiam

• #2 06 Kwi 2009 21:16
    Pawcio89
    Poziom 19  

Zależy jaki to był kabel. Napisz jaki był to dokładnie kabel. Może przypadkiem z jednej strony miał SCART a z drugiej 4xCHINCH?

• #3 07 Kwi 2009 18:41
    redgard
    Poziom 2  

to był kabel 4x cinch i 4x cinch z dwóch stron ma ten sam cinch z czarna końcówka.

• #4 07 Kwi 2009 20:10
    Pawcio89
    Poziom 19  

Jeśli z jednej strony jest 4xCHINCH i z drugiej tam samo to kolory mają za zadanie tylko tyle aby oznaczyć dwa końce jednego przewodu (jednego kanału). Taki przewód może mieć bardzo szerokie zastosowanie i oznaczenie kolorów końcówek i tak zależy tylko od tego jaką gdzie podepniemy.

• #5 08 Kwi 2009 16:08
    redgard
    Poziom 2  

wielkie dzięki za informacje :)

A możesz mi podać jakie może miec zastosowanie taki kabel ??

• Pomocny post
    #6 08 Kwi 2009 17:05
    Pawcio89
    Poziom 19  

Taki przewód można użyć do połączenia źródła dźwięku (np. radio, jakiś odtwarzacz lub DVD itd.) z wzmacniaczem i co Ci przyjdzie do głowy.

• #7 08 Kwi 2009 20:26
    redgard
    Poziom 2  

Wielkie dzięki na pewno już bede wiedział jak go wykorzystać :)

Pozdro

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty