Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 07 Kwi 2009 23:20
    Swoop
    Poziom 13  

Witam,

z racji tego, że wybieram się samochodem na dłuższą wyprawę na wakacje chciałbym dla dziecka zamontować odtwarzacz DVD. IMO najlepszym rozwiązaniem będzie montaż monitorków na zagłówkach (nie w zagłówkach) paskami. I tu mam pytania:
    1. Jaki sprzęt byście polecili (1 lub 2 monitorowy)
    2. Czy lepiej kupić monitor z wbudowanym odtwarzaczem DVD, czy lepiej oddzielnie?
    3. Jak się spisuje sprzęt którego używacie w tej materii?

dzięki za info

pozdrawiam

• #2 08 Kwi 2009 10:39
    Czaku89
    Poziom 24  

Jeżeli to ma być tylko tak na raz to kup zwykły przenośny odtwarzacz DVD i po sprawie.

• #3 08 Kwi 2009 20:37
    Swoop
    Poziom 13  

generalnie może nie koniecznie na raz, bo przy wyjazdach bym zakładał małemu. Obawiam się, że może być problem z przenośnym odtwarzaczem, bo tak ciągle trzymać na kolanach to też nie za bardzo komfortowo tym bardziej dla 3 latka

• #5 09 Kwi 2009 23:26
    Swoop
    Poziom 13  

no tak, ale ja potrzebuje instalacji na tył, bo z przodu, to kierowca siedzi ;)

• #6 09 Kwi 2009 23:29
    Czaku89
    Poziom 24  

kolego czytaj uważnie: "Z powodzeniem można byłoby go podczepić na zagłówku za pomocą na przykład rzepów czy jakiś opasek..."
    Wystarczyłoby inaczej kable pociągnąć.

• #7 15 Cze 2009 20:43
    Swoop
    Poziom 13  

ok, kupiłem odtwarzacz DVD firmy Easy Touch model ze szczelinowym odtwarzaczem. Niestety nie obsługuje kart SDHC, ale poza tym jestem zadowolony. Za tydzień testy w podróży. Dam znać co i jak

• #8 18 Sie 2009 21:40
    Swoop
    Poziom 13  

Generalnie już po testach...

Jako, że nie koniecznie oglądałem filmy na odtwarzaczu to jednak mogę powiedzieć, że warto zainwestować w ten sprzęt. Chodzi cicho, na polskich dziurach nic nie przeskakuje ani się nie zacina. Odtwarza najnowsze DVixy więc nie ma problemu z oglądaniem. Pilot działa bezproblemowo...

Obraz w dobrym kontraście i szerokim polu widzenia.

Jak by ktoś się zastanawiał nad zakupem, to ja polecam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty