X
  • #1 07 Apr 2009 23:20
    Swoop
    Level 13  
    Helpful post? (0)
    Witam,

z racji tego, że wybieram się samochodem na dłuższą wyprawę na wakacje chciałbym dla dziecka zamontować odtwarzacz DVD. IMO najlepszym rozwiązaniem będzie montaż monitorków na zagłówkach (nie w zagłówkach) paskami. I tu mam pytania:
    1. Jaki sprzęt byście polecili (1 lub 2 monitorowy)
    2. Czy lepiej kupić monitor z wbudowanym odtwarzaczem DVD, czy lepiej oddzielnie?
    3. Jak się spisuje sprzęt którego używacie w tej materii?

dzięki za info

pozdrawiam
  • #2 08 Apr 2009 10:39
    Czaku89
    Level 24  
    Helpful post? (-1)
    Jeżeli to ma być tylko tak na raz to kup zwykły przenośny odtwarzacz DVD i po sprawie.
  • #3 08 Apr 2009 20:37
    Swoop
    Level 13  
    Topic author Helpful post? (0)
    generalnie może nie koniecznie na raz, bo przy wyjazdach bym zakładał małemu. Obawiam się, że może być problem z przenośnym odtwarzaczem, bo tak ciągle trzymać na kolanach to też nie za bardzo komfortowo tym bardziej dla 3 latka
  • #4 08 Apr 2009 21:04
    Czaku89
    Level 24  
    Helpful post? (0)
    Ja to rozwiązałem tak bo tez miało być przenośnie:
    http://www.dkxaudio.unl.pl/projekty/renault/renault.html
    Z powodzeniem można byłoby go podczepić na zagłówku za pomocą na przykład rzepów czy jakiś opasek...
  • #5 09 Apr 2009 23:26
    Swoop
    Level 13  
    no tak, ale ja potrzebuje instalacji na tył, bo z przodu, to kierowca siedzi ;)
  • #6 09 Apr 2009 23:29
    Czaku89
    Level 24  
    Helpful post? (-1)
    kolego czytaj uważnie: "Z powodzeniem można byłoby go podczepić na zagłówku za pomocą na przykład rzepów czy jakiś opasek..."
    Wystarczyłoby inaczej kable pociągnąć.
  • #7 15 Jun 2009 20:43
    Swoop
    Level 13  
    ok, kupiłem odtwarzacz DVD firmy Easy Touch model ze szczelinowym odtwarzaczem. Niestety nie obsługuje kart SDHC, ale poza tym jestem zadowolony. Za tydzień testy w podróży. Dam znać co i jak
  • #8 18 Aug 2009 21:40
    Swoop
    Level 13  
    Generalnie już po testach...

Jako, że nie koniecznie oglądałem filmy na odtwarzaczu to jednak mogę powiedzieć, że warto zainwestować w ten sprzęt. Chodzi cicho, na polskich dziurach nic nie przeskakuje ani się nie zacina. Odtwarza najnowsze DVixy więc nie ma problemu z oglądaniem. Pilot działa bezproblemowo...

Obraz w dobrym kontraście i szerokim polu widzenia.

Jak by ktoś się zastanawiał nad zakupem, to ja polecam
  Search 4 million + Products
Browse Products