Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 10 Kwi 2009 18:31
    jimmymm
    Poziom 12  

jak w temacie... poradzi mi ktos co lepsze? z góry dziekuje.

• #2 10 Kwi 2009 20:20
    adamjur1
    Poziom 39  

Denon wygląda na lepszy akustycznie ale nie ma wejść/ wyjścia HDMI...
    A takie sprzęty kupuje się na kilka lat i nie tylko do słuchania muzyki. W Onkyo jest switch HDMI ale nie mogę znaleźć informacji czy aktywny. Wtedy powstaje koniecznośc, obok sygnału HD po HDMI, podłącznia foni po coaxialu czy fibre. ( mam właśnie taki Onkyo TX-SR506 - jego większy brat TX-SR 576 ma już switch aktywny). Porównaj ceny ( na pewno 576 będzie porównywalny lub tańszy od Denona) i wybierz nowocześniejszą wersję...
    Pozdr.J.

• #3 10 Kwi 2009 23:13
    jimmymm
    Poziom 12  

Dzieki kolego! i tak myslalem... nasuwa mi sie jeszcze jeden amp... onkyo txsr506... co sadzisz o tym? i jakie kolumny bys polecal, na poczatek 2 przednie potem pomysle dalej. Nie bardzo sie znam na sprzecie ale jakosc dzwieku potrfie wyczuc. pzdr

• #4 11 Kwi 2009 08:16
    adamjur1
    Poziom 39  

Jak piszę powyżej właśnie takiego mam :-). Przy całej masie zalet jego wady to:
    1. Brak aktywnego switcha HDMI ( pozwala z pilota przełącząć źródła na HDMI ale nic z tego nie odprowadza do amplitunera, ani zamplitunera do do HDMI.
    2.Nie wszystkie funkcje dostepne są z pilota- nie można zmieniać on-lineowo parametrów dźwięku dla wejść cyfrowych, ja robię to tak: wychodzę z np CBL/SAT do Tape, tam zmieniam i wracam do cyfrowego. Nie można wyłaczyć nawet całości z pilota, bez wyjścia do analogu.
    ( może nie doczytałem do końca instrukcji, ale od prawie roku nie mogę znaleźć rozwiązania.
    3.Dość trudny do zaprogramowania wszystkich funkcji,ale to już we wszystkich takich pudełkach.
    Pozdr.J.
    ps
    kolumny , jak masz miejsce, to nalepiej coś z Tonsila - brzmią lepiej od różnych wynazków np typu Coda ( musiałem takie kupić bo żona się uparłą że mają być ....srebrne. I potem uzupełniłem Mildtonami ( co prawda po tuningu (- wymieniałem w nich głosniki zjedzone przez czas)
    W setupie jest deklaracja impednacji i rozmiarów kolumn dla każdej pary i centra, można sporo pokombinować. Oczywiście przydaje się sub aktywny....

• #5 11 Kwi 2009 14:08
    jimmymm
    Poziom 12  

No tak... trudno wymagac wszystkiego... "co jest do wsztystkiego jest do niczego". Kupie ten sam amp co Ty, czytalem wiele na jego temat i ogolnie za ta cene to bardzo przyzwoity sprzet. Serdeczne "dzięki" za pomoc i pozdrawiam.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty