Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Brak dzwięku w internecie

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Brak dzwięku w internecie
Autor
Wiadomość
Andrzej_;)
Poziom 12
Poziom 12

Post#1 Post autora tematu 11 Kwi 2009 16:15   

Brak dzwięku w internecie

Witam
Mam pytanie, może ktoś z spotkał się z takim dziwnym problemem że znikną mu dźwięk np. na youtube i wszystkich podobnych.
Przetrząsnąłem wszystko co zwróciło google na ten temat.
I nic nie znalazłem co by mi pomogło. Są tam rozwiązywane problemy typu brak dźwięku w internecie i systemowego (np przy starcie systemu) lub całkowity brak dźwięku.
A u mnie wszystko jest, nawet gg się odzywa, winamp działa, tylko nie youtube itp.

Znalazłem przeróżne pliki do dodawania wpisów do rejestrów, ale nie pomogło, zainstalowałem od nowa adobe flash player, sprawdziłem sterowniki do dźwięku, a także zmieniłem kodeki ale ciągle nic nie pomaga:cry:
Uprzedzając pytania, używam opery ale na IE także nie działa.

Komputer to:
ASUS M50V, XP
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 11 Kwi 2009 16:15   

Powrót do góry

Mirek Z.
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Opalenica

Post#2 11 Kwi 2009 22:21   

Re: Brak dzwięku w internecie

Zły dział, nieregulaminowy tytuł.

Usuwam z Upload pliki.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Brak dzwięku w internecie
Strona 1 z 1