Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 14 Kwi 2009 20:14
    jegerup
    Poziom 1  

mam problem zapaliły mi się 3 kontrolki abs, asc i hamulec ręczny oraz prędkościomierz czasem nie działa. proszę o pomoc, dzięki

• #2 14 Kwi 2009 23:55
    mabos1
    Poziom 18  

prosić o pomoc to należałoby kogoś w warsztacie samochodowym kto ma trochę pojęcia i sprzęt do BMW
    Tu tylko możemy Ci zaproponować podłączenie kompa do diagnozy w warsztacie.

• #3 15 Kwi 2009 23:07
    enduro47
    Poziom 14  

Sprawdź tylni lewy czujnik, ew. połączenia.

• #4 16 Kwi 2009 22:47
    kwansterp
    Poziom 22  

Przerabiałem już to. Zacznij od tylnego lewego czujnika ABS-u, bo z niego licznik bierze prędkość i chwilowe zużycie paliwa, które pewnie też nie działa.

Uważam jednak że bez komputera się nie obejdzie. Jak będą problemy z połączeniem się ze sterownikiem ABS-u to może oznaczać jego koniec. A w tych modelach był to nie rzadki przypadek.

pozdro

• #5 22 Sty 2010 15:01
    michal cwojda
    Poziom 10  

witam czujnik lub tez sensor na kolumnie kierowniczej zalezy czy masz dsc czy asc
    pozdrawiam

• #6 25 Maj 2010 19:36
    bomciu
    Poziom 12  

Miałem ten sam przypadek, u mnie był uszkodzony tył prawy. Mam interfejs tak więc z lokalizacją nie było problemu. U mnie był problem aby wyciągnąć stary - wydłubałem go
    Dla tych co zamierzają kupić na allegro - mój działa. Jego numer to 34521164652 (E46 320D z 2000r) z szarą wtyczką - 75 PLN. Jedynym mankamentem jest to, że jest trochę przykrótki i po wymianie nie ma możliwości zamknąć go (wtyczka) w obudowie zbiorczej. Po montażu należy się przejechać - przekroczyć 20kmh i skasuje się błąd - kontrolki zgasną. Mam nadzieje, że komuś przydadzą się te informacje.
    Pozdrawiam,

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty