X
  • #1 14 Apr 2009 20:14
    jegerup
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    mam problem zapaliły mi się 3 kontrolki abs, asc i hamulec ręczny oraz prędkościomierz czasem nie działa. proszę o pomoc, dzięki
  • #2 14 Apr 2009 23:55
    mabos1
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    prosić o pomoc to należałoby kogoś w warsztacie samochodowym kto ma trochę pojęcia i sprzęt do BMW
    Tu tylko możemy Ci zaproponować podłączenie kompa do diagnozy w warsztacie.
  • #3 15 Apr 2009 23:07
    enduro47
    Level 14  
    Helpful post? (0)
    Sprawdź tylni lewy czujnik, ew. połączenia.
  • #4 16 Apr 2009 22:47
    kwansterp
    Level 22  
    Helpful post? (-1)
    Przerabiałem już to. Zacznij od tylnego lewego czujnika ABS-u, bo z niego licznik bierze prędkość i chwilowe zużycie paliwa, które pewnie też nie działa.

Uważam jednak że bez komputera się nie obejdzie. Jak będą problemy z połączeniem się ze sterownikiem ABS-u to może oznaczać jego koniec. A w tych modelach był to nie rzadki przypadek.

pozdro
  • #5 22 Jan 2010 15:01
    michal cwojda
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    witam czujnik lub tez sensor na kolumnie kierowniczej zalezy czy masz dsc czy asc
    pozdrawiam
  • #6 25 May 2010 19:36
    bomciu
    Level 12  
    Helpful post? (0)
    Miałem ten sam przypadek, u mnie był uszkodzony tył prawy. Mam interfejs tak więc z lokalizacją nie było problemu. U mnie był problem aby wyciągnąć stary - wydłubałem go
    Dla tych co zamierzają kupić na allegro - mój działa. Jego numer to 34521164652 (E46 320D z 2000r) z szarą wtyczką - 75 PLN. Jedynym mankamentem jest to, że jest trochę przykrótki i po wymianie nie ma możliwości zamknąć go (wtyczka) w obudowie zbiorczej. Po montażu należy się przejechać - przekroczyć 20kmh i skasuje się błąd - kontrolki zgasną. Mam nadzieje, że komuś przydadzą się te informacje.
    Pozdrawiam,
  Search 4 million + Products
Browse Products