Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zapomniałem hasła sieciowego

robin_ol 18 Kwi 2009 15:33 5246 7
  • #1 18 Kwi 2009 15:33
    robin_ol
    Poziom 15  

Witam
    Mam może trochę nie typową sprawę. Mam sieć bezprzewodową w domu zabezpieczona jest ona hasłem właśnie zapomniałem hasła. Mam podłączony 1 komputer, który loguje się automatycznie. Czy mogę skonfigurować sieć? System woła pendriwa i potem każe powkładać go do innych urządzeń w tym też do nowego komputera. Czy po takiej operacji nowy komputer zacznie działać w sieci bez podania hasła? Czy hasło można jakoś odzyskać?

• #2 18 Kwi 2009 16:20
    DjExit
    Poziom 23  

Na komputerze na którym działa sieć odpal jakiś PassTool i odczytasz hasło dostępu do sieci. Innym sposobem podłącz sę do Access Pointa za pomocą skrętki i zaloguj na panel administracyjny, tam powinien być klucz do sieci czystym tekstem, a jak nie to po prostu zmień na inne.

• #3 21 Kwi 2009 16:52
    robin_ol
    Poziom 15  

A może wie ktoś jakie to mogą być programy? sprawdzałem już 3 i żaden nie widzi hasła ukrytego opd xxxxxxx :)

• #5 21 Kwi 2009 23:02
    robin_ol
    Poziom 15  

Dzięki za chęci ale to jeden z tych programów który nie dał rady.

• #6 22 Kwi 2009 09:51
    Filip_hh
    Poziom 11  

Urzyj programu wzcook.exe dołączonego do pakietu airecrack dla windows. Otrzymasz w nim hasło w formie szestnastkowej, później wejdz na :
    http://pl.wikipedia.org/wiki/ASCII

i sobie je przetłumacz.

• #7 26 Kwi 2009 13:35
    robin_ol
    Poziom 15  

Ściągłem airecrack ale nie mogę go uruchomić. Może mi ktoś powiedzieć jak go odpalić? Czy ściągłem coś nie tak? nie ma pliku exe

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme