Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Skaj/derma/ekoskóra - gdzie kupić ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Skaj/derma/ekoskóra - gdzie kupić ?
Autor
Wiadomość
KubeqZ
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Post#1 Post autora tematu 28 Kwi 2009 17:11   

Skaj/derma/ekoskóra - gdzie kupić ?

Witam
Potrzebuje kawałek skaji, dosłownie 1m^2, do obicia head'a gitarowego. Gdzie mogę coś takiego (skaj lub coś innego co się nada) kupić w okolicach Katowic/Sosnowca ?

ps. Nie wiedziałem gdzie zapytać, bo dział "gdzie kupić" jest archiwalny..
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Kwi 2009 17:11   

Powrót do góry

krzycho123
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Poznań

Post#2 28 Kwi 2009 19:19   

Re: Skaj/derma/ekoskóra - gdzie kupić ?

Najproście według mnie to książka telefoniczna (http://www.ditel.pl/) lub zumi .
Poszukaj tapicerów w okolicy , potem zadzwoń i spytaj się czy nie sprzedadzą Ci takie materiału jak potrzebujesz . Powinno się udać , poza zakładami to będzie ciężko chyba że znajdziesz hurtownię tapicerską .
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 28 Kwi 2009 19:19   

Powrót do góry

GoldenSaint
Poziom 19
Poziom 19

Post#3 28 Kwi 2009 22:24   

Re: Skaj/derma/ekoskóra - gdzie kupić ?

Ja użyłem wykładziny szarej - całkiem dobrze wyszło.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> Skaj/derma/ekoskóra - gdzie kupić ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.07 seconds

elektroda.pl temat RSS