Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Nie mogę wejść na youtube.com

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Nie mogę wejść na youtube.com
Autor
Wiadomość
siwy_watt
Poziom 14
Poziom 14

Miasto: Jelenia Góra

Post#1 Post autora tematu 01 Maj 2009 19:18   

Nie mogę wejść na youtube.com

Nie mogę wejść od jakiegoś czasu na witrynę www.youtube.com. strona w ogóle mi się nie wyświetla tak jakby nie mogło się połączyć inne strony z filmikami chodzą normalnie tyko filmy z youtube nie chcą mi się uruchamiać, już nawet przeinstalowałem windowsa i dalej to samo, z zupełnie innego komputera wchodzę normalnie na swoje konto czyli bana nie dostałem. Co może być tego przyczyną ??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Maj 2009 19:18   

Powrót do góry

Veehraz
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: N/A

Post#2 01 Maj 2009 19:29   

Re: Nie mogę wejść na youtube.com

Posiadasz router? Jeśli tak, to prawdopodobnie jest w nim włączone filtrowanie witryn, m.in. dla youtube.com... Może ktoś Ci głupi żart zrobił... Możliwe że twój ISP zablokował youtube.com, choć nie powinien tego robić. Kolejną możliwością jest, że zaraz po reinstalacji systemu podłączasz pendrive zawierającego trojana, który blokuje konkretną witrynę (mój kolega tak miał, przeglądarki mu zamykało). Sprawdź także zawartość pliku hosts (jeśli używasz WinXP)
Powrót do góry

maciex1993
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Gliwice

Post#3 01 Maj 2009 20:08   

Spróbuj wejść przez tę stronę http://www.hidemyass.com/

Jeśli nie zadziała to bardzo prawdopodobne że masz wirusa i Ci blokuje youtube. Przeskanuj Kasperskym http://www.kaspersky.pl/download.html?s=trial
Powrót do góry

siwy_watt
Poziom 14
Poziom 14

Post#4 Post autora tematu 01 Maj 2009 20:27   

Przez stronę http://www.hidemyass.com/ wchodzi, ale wolałbym żeby wchodziło mi normalnie. Jak mam naprawić ten problem ??
Powrót do góry

marek003
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Lublin

Post#5 01 Maj 2009 20:28   

Piszesz że przeinstalowałeś system więc chyba nie to ale sprawdź dla pewności czy nie masz tej strony na liście wyłączeń w pliku "host" (bez rozszerzenia) Znajduje się w katalogu
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
Powrót do góry

siwy_watt
Poziom 14
Poziom 14

Post#6 Post autora tematu 01 Maj 2009 20:32   

marek003 napisał:
Piszesz że przeinstalowałeś system więc chyba nie to ale sprawdź dla pewności czy nie masz tej strony na liście wyłączeń w pliku "host" (bez rozszerzenia) Znajduje się w katalogu
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

Nie, nie ma tu tej strony.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Maj 2009 20:32   

Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#7 01 Maj 2009 20:33   

W jaki sposób łączysz się z Siecią? Jeśli to jakiś LAN osiedlowy to możesz być z NATem i ktoś inny dostał bana, ale cała sieć cierpi.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Maj 2009 20:33   

Powrót do góry

marek003
Poziom 23
Poziom 23

Miasto: Lublin

Post#8 01 Maj 2009 21:04   

Veehraz napisał:
A jeśli chodzi o trojany rozprzestrzeniające się przez autorun - ściagnij ComboFix, powinno naprawić problem... do czasu aż znowu czegoś z pendrive nei uruchomisz. Jak masz możliwości, zainstaluj Windows Vista, tam tego typu problemy są rozwiązane ;)

A cóż to za diagnoza.
Nikt nie potwierdził jeszcze że to trojany czy inne paskudztwo (a nawet info o tym że system jest przeinstalowany wyklucza w dużym stopniu błędy spowodowane infekcją)
A propozycja zmiany systemu przy jakimkolwiek błędzie wydaje mi się mocno przesadzona - żeby nie powiedzieć szkodliwa.

Do autora topika: przyłączam się do pytania skąd masz sieć? i jaką masz konfigurację w domu (router, modem itp. jaki) ?
Powrót do góry

siwy_watt
Poziom 14
Poziom 14

Post#9 Post autora tematu 02 Maj 2009 10:40   

Nie kłócić się proszę.
Tak posiadam Router i jest to sieć w bloku. Od jakiegoś czasu jak się go przeciąży to się zwiesza i trzeba go resetować (najprawdopodobniej trzeba przeinstalować w nim sterowniki).
Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#10 02 Maj 2009 10:44   

W routerze nie ma sterowników. Podłącz komputer bezpośrednio do gniazdka, wtedy sprawdzisz, czy to router, czy nie. Podaj jego nazwę, wysil się trochę.

Potem zapytaj kolegów, czy mogą wejść na YT, jeśli tak to problem jest u Ciebie. Masz IP zewnętrzne? Czy cała sieć korzysta z jednego?

Wykonaj tracert www.youtube.com.
Powrót do góry

siwy_watt
Poziom 14
Poziom 14

Post#11 Post autora tematu 02 Maj 2009 13:32   

Router jest firmy techsolo http://www.techsolo.net/download/router_pl.pdf i yotube nie działa w całej sieci.
Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#12 02 Maj 2009 18:58   

To YT zablokował Wasz adres i tego nie obejdziesz. Skontaktuj się z administratorem sieci.
Powrót do góry

siwy_watt
Poziom 14
Poziom 14

Post#13 Post autora tematu 02 Maj 2009 21:56   

Ja mam dostęp do wszystkiego w naszej sieci hasła i tp. co zrobić aby to naprawić ??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Maj 2009 21:56   

Powrót do góry

Gość
Poziom 26
Poziom 26

Post#14 03 Maj 2009 09:15   

Skontaktuj się z Youtube, bo sam nic - poza zminą adresu sieci - nie zrobisz.
Powrót do góry

Matuzalem
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Olsztyn

Post#15 03 Maj 2009 09:26   

Ew. można sprawdzić czy przez jakiegoś Tora się nie da połączyć - nie chodzi przy tym o obejście restrykcji, a o "wymuszenie zmiany trasy". Swego czasu podobną przypadłość miałem - pojawiła się i sama minęła po kilku dniach - z berkeley i zastosowanie w/w rozwiązania pozwoliło na obejście problemu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Software -> Nie mogę wejść na youtube.com
Strona 1 z 1