Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Nie mogę wejść na youtube.com

siwy_watt 01 Maj 2009 19:18
  • #1 01 Maj 2009 19:18
    siwy_watt
    Poziom 14  

Nie mogę wejść od jakiegoś czasu na witrynę www.youtube.com.. strona w ogóle mi się nie wyświetla tak jakby nie mogło się połączyć inne strony z filmikami chodzą normalnie tyko filmy z youtube nie chcą mi się uruchamiać, już nawet przeinstalowałem windowsa i dalej to samo, z zupełnie innego komputera wchodzę normalnie na swoje konto czyli bana nie dostałem. Co może być tego przyczyną ??

• #2 01 Maj 2009 19:29
    206105
    Usunięty  
  • #5 01 Maj 2009 20:28
    marek003
    Poziom 39  

Piszesz że przeinstalowałeś system więc chyba nie to ale sprawdź dla pewności czy nie masz tej strony na liście wyłączeń w pliku "host" (bez rozszerzenia) Znajduje się w katalogu
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

• #6 01 Maj 2009 20:32
    siwy_watt
    Poziom 14  

marek003 napisał:
    Piszesz że przeinstalowałeś system więc chyba nie to ale sprawdź dla pewności czy nie masz tej strony na liście wyłączeń w pliku "host" (bez rozszerzenia) Znajduje się w katalogu
    C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

Nie, nie ma tu tej strony.

• #7 01 Maj 2009 20:33
    Usunięty
  • #8 01 Maj 2009 21:04
    marek003
    Poziom 39  

Veehraz napisał:
    A jeśli chodzi o trojany rozprzestrzeniające się przez autorun - ściagnij ComboFix, powinno naprawić problem... do czasu aż znowu czegoś z pendrive nei uruchomisz. Jak masz możliwości, zainstaluj Windows Vista, tam tego typu problemy są rozwiązane ;)

A cóż to za diagnoza.
    Nikt nie potwierdził jeszcze że to trojany czy inne paskudztwo (a nawet info o tym że system jest przeinstalowany wyklucza w dużym stopniu błędy spowodowane infekcją)
    A propozycja zmiany systemu przy jakimkolwiek błędzie wydaje mi się mocno przesadzona - żeby nie powiedzieć szkodliwa.

Do autora topika: przyłączam się do pytania skąd masz sieć? i jaką masz konfigurację w domu (router, modem itp. jaki) ?

• #9 02 Maj 2009 10:40
    siwy_watt
    Poziom 14  

Nie kłócić się proszę.
    Tak posiadam Router i jest to sieć w bloku. Od jakiegoś czasu jak się go przeciąży to się zwiesza i trzeba go resetować (najprawdopodobniej trzeba przeinstalować w nim sterowniki).

• #10 02 Maj 2009 10:44
    Usunięty
  • #12 02 Maj 2009 18:58
    Usunięty
  • #13 02 Maj 2009 21:56
    siwy_watt
    Poziom 14  

Ja mam dostęp do wszystkiego w naszej sieci hasła i tp. co zrobić aby to naprawić ??

• #14 03 Maj 2009 09:15
    Usunięty
  • #15 03 Maj 2009 09:26
    Matuzalem
    Poziom 43  

Ew. można sprawdzić czy przez jakiegoś Tora się nie da połączyć - nie chodzi przy tym o obejście restrykcji, a o "wymuszenie zmiany trasy". Swego czasu podobną przypadłość miałem - pojawiła się i sama minęła po kilku dniach - z berkeley i zastosowanie w/w rozwiązania pozwoliło na obejście problemu.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty