Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Zasilacz domofonu ewd 10 potrzebny schemat.

kamiś1985 09 Maj 2009 20:43
  • #1 09 Maj 2009 20:43
    kamiś1985
    Poziom 2  

Witam !
    Elektryk uszkodził mi zasilacz domofonu ewd 10 przez przewiercenie się przez ścianę przewiercił mi zasilacz i uszkodził elementy na płytce czy ktoś posiada schemat żebym mógł dokupić elementy ?

• #2 10 Maj 2009 17:30
    Adik C
    Poziom 25  

Witam,a może da sie jednak zczytać jakieś parametry znamionowe tego zasilacza(i kupić nowy),lub na jakie napiecie pracuje twój domofon??wtedy ewentualnie się coś pomoże i bez schematu pozdrawiam.

• #4 10 Maj 2009 17:57
    Adik C
    Poziom 25  

Faktycznie, wręcz to nie zasilacz lecz cała centralka, pozostaje jedynie porobić koledze zdięcia uszkodzonej płytki,ponieważ mam wątpliwości co do zdobycia schematu, pozdrawiam

• #5 11 Maj 2009 16:18
    kamiś1985
    Poziom 2  

Witam!
    dziękuje za wszelką pomoc, schemat już mam trochę nie wyraźny ale jakoś może dojdę co do czego. A mniej więcej wygląda to tak:

Zasilacz domofonu ewd 10 potrzebny schemat.

ale jakby ktoś posiadał jakieś informacje na temat tego zasilacza będę bardzo wdzięczny.pozdrawiam

• #6 05 Lip 2009 10:52
    slodkip1
    Poziom 2  

Może ma juz ktoś rozrysowany schemat do zasilacza EWD 10P i może go udostępnić? Czy może ktoś podać jakiego typu jest tranzystor T1 a jakiego T2? Ostatnio naprawiałem taki zasilacz po burzy i cos mi tu nie pasuje bo sygnał wywołania działa cicho i mam problemy z uruchomieniem elektrozaczepu, z tym, że zamiast triaka BT136-600D użyłem BT136-600E, trochę przerobiłem układ i elektrozaczep zadziałał. Narazie cały zasilacz już pracuje w takim stanie jak opisałem i nie mam dostępu aby rozrysować schemat.
    Jakby mógł ktoś pomóc to z góry dziękuję.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty