X

"Pierwsza Miłosc" dzisiejszy odcinek

I.T.I 20 May 2009 19:36
  • #1 20 May 2009 19:36
    I.T.I
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Witam mam pewien problem ponieważ przez to ze odrabiałem lekcje nie obejrzałem dzisiejszego odcinku wyżej wymienionego serialu wiec mam prośbę jeśli ktoś oglądał i ma chwile czasu to proszę o jak najdokładniejsze streszczenie tegoż odcinka.

Z góry dziękuje
    I.T.I
  • #2 20 May 2009 19:53
    @Kamil
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Doktor Stasiak czerpie satysfakcję z dokuczania Marysi. Ona czuje się coraz bardziej osaczona i zwierza ze swoich uczuć Pawłowi.
    Artur odzyskuje swój dowód osobisty. Jego akt zgonu zostaje oficjalnie anulowany. Artur czuje się jakby dostał nową szansę od życia. Bartek nie ustaje w intensywnych treningach. Kolegów zapewnia, że robi to dla własnej satysfakcji.

Prosze :P Akurat streszczenie z oficjalnej strony serialu.
  • #3 20 May 2009 19:56
    Xylometazolin!
    Admin grupy Instrukcje
    Helpful post? (0)
    Wzruszyłem się
  • #4 20 May 2009 20:21
    I.T.I
    Level 16  
    Topic author Helpful post? (0)
    No to czytałem ale chodzi mi bardziej o takie dokładniejsze co było co się działo itp
  • #5 20 May 2009 20:28
    lowbird
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Doktor Stasiak wcisnął Marysię do bardzo małej kolby przy użyciu szalki Petriego. Marysia czuje się coraz bardziej osaczona, bo doktor dolewa do kolby jakiejś cieczy. Artur wchodząc do studzienki kanalizacyjnej odzyskuje swój dowód. Jego zwłoki zostają oficjalnie ekshumowane. Artur czuje się jakby dostał nową szansę od życia. Bartek nie ustaje w intensywnych treningach. Kolegów bije i zapewnia, że robi to dla własnej satysfakcji.

Prosze :) Akurat streszczenie z oficjalnej strony, nie serialu.
  • #6 20 May 2009 22:57
    I.T.I
    Level 16  
    Topic author Helpful post? (0)
    :DDDDDDDDDDDD
    dobre dzięki ale już za późno szkoda
    ale dzięki za humorystyczne podejście
  • #7 22 Oct 2010 23:44
    Duduś74
    Moderator - Na Wesoło HydePark
    Helpful post? (0)
    Czyszczenie działu. Kosz.