Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Fiat 1.3 multijet - znika trochę mocy?

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> Fiat 1.3 multijet - znika trochę mocy?
Autor
Wiadomość
daniel i olek
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: pomorskie rejony

Post#1 Post autora tematu 30 Maj 2009 21:12   

Fiat 1.3 multijet - znika trochę mocy?

od pewnego czasu-może wczesniej tego nie zauważyłem- przy łagodnym przyspieszaniu np, na 3 biegu i obrotach ok 2600-2800 na chwilkę zawiesza się jakby moc,ale auto zaraz odbija i jedzie dalej,jak wcisnę wtedy pedał gazu mocniej to to zaniknięcie ulega skróceniu,nie ma tego ,gdy ostro przyspieszam autem,wtedy od 2000 obr do końca prawidłowo,jest tylko wtedy jak robie to w miarę delikatnie-nie dziwilbym się ,ale od 2000 obr do tych rzeczonych 2600 auto przyspiesza płynnie mimo delikatnego wciskania gazu

2 rzecz-doblo ma w tym silniku 75 koni a punto 70,można wgrac soft z doblo?zapewne byłoby taniej niz tunning,a 5 koni to wystarczy ,silnika nie chce podkrecaćna np. 90 koni bo to i osprzet inny-turbina np. z tego co wiem
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Maj 2009 21:12   

Powrót do góry

daniel i olek
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: pomorskie rejony

Post#2 Post autora tematu 05 Lip 2009 12:08   

Re: fiat 1.3 multijet - znika troche mocy?

zatankowałem dodatke pochłaniający wilgoć,potem nast oczyszczający wtryski,wyjezdziłem paliwo,zatankowałem w BP i.........auto jest takie jak powinno być,teraz tankuje tylko w BP (może w Waszych miastach będzie inaczej ze stacjami,ale u mnie widocznie ta firma to ta własciwa-już nie bede kombinował),co do mocy -podniesienia-to fiat odpowiedzial mi na zapytanie i.....te 75 koni w stos . no moich 70 koni -róznica wynika z innej wydajności pompy i turbiny -sam soft nie wystarczy,tym bardiej,ze podobno nie mozna wgrac tego od np. grandepunto lub doblo do kompa od fiata punto 2-inny komp-czy to prawda-nie wiem-widocznie tak,rozmawiałem z tuningowcem i.....tak szczerze to odradził podkrecac silnik np. na 90 KM,bo rwalosc silnika i osprzetu moze byc za mała-potrzeba troche wiekszej pojemnosci aby mnie zadowoliła jazda podkreconym autem,ale jak "klient sie uprze to nie ma sprawy"
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Diesel -> Fiat 1.3 multijet - znika trochę mocy?
Strona 1 z 1