Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat 1.3 multijet - znika trochę mocy?

daniel i olek 30 Maj 2009 21:12 3484 1
  • #1 30 Maj 2009 21:12
    daniel i olek
    Poziom 12  

od pewnego czasu-może wczesniej tego nie zauważyłem- przy łagodnym przyspieszaniu np, na 3 biegu i obrotach ok 2600-2800 na chwilkę zawiesza się jakby moc,ale auto zaraz odbija i jedzie dalej,jak wcisnę wtedy pedał gazu mocniej to to zaniknięcie ulega skróceniu,nie ma tego ,gdy ostro przyspieszam autem,wtedy od 2000 obr do końca prawidłowo,jest tylko wtedy jak robie to w miarę delikatnie-nie dziwilbym się ,ale od 2000 obr do tych rzeczonych 2600 auto przyspiesza płynnie mimo delikatnego wciskania gazu

2 rzecz-doblo ma w tym silniku 75 koni a punto 70,można wgrac soft z doblo?zapewne byłoby taniej niz tunning,a 5 koni to wystarczy ,silnika nie chce podkrecaćna np. 90 koni bo to i osprzet inny-turbina np. z tego co wiem

• #2 05 Lip 2009 12:08
    daniel i olek
    Poziom 12  

zatankowałem dodatke pochłaniający wilgoć,potem nast oczyszczający wtryski,wyjezdziłem paliwo,zatankowałem w BP i.........auto jest takie jak powinno być,teraz tankuje tylko w BP (może w Waszych miastach będzie inaczej ze stacjami,ale u mnie widocznie ta firma to ta własciwa-już nie bede kombinował),co do mocy -podniesienia-to fiat odpowiedzial mi na zapytanie i.....te 75 koni w stos . no moich 70 koni -róznica wynika z innej wydajności pompy i turbiny -sam soft nie wystarczy,tym bardiej,ze podobno nie mozna wgrac tego od np. grandepunto lub doblo do kompa od fiata punto 2-inny komp-czy to prawda-nie wiem-widocznie tak,rozmawiałem z tuningowcem i.....tak szczerze to odradził podkrecac silnik np. na 90 KM,bo rwalosc silnika i osprzetu moze byc za mała-potrzeba troche wiekszej pojemnosci aby mnie zadowoliła jazda podkreconym autem,ale jak "klient sie uprze to nie ma sprawy"

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME