Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Fiat 1.3 multijet - znika trochę mocy?

daniel i olek 30 Maj 2009 21:12
  • #1 30 Maj 2009 21:12
    daniel i olek
    Poziom 12  

od pewnego czasu-może wczesniej tego nie zauważyłem- przy łagodnym przyspieszaniu np, na 3 biegu i obrotach ok 2600-2800 na chwilkę zawiesza się jakby moc,ale auto zaraz odbija i jedzie dalej,jak wcisnę wtedy pedał gazu mocniej to to zaniknięcie ulega skróceniu,nie ma tego ,gdy ostro przyspieszam autem,wtedy od 2000 obr do końca prawidłowo,jest tylko wtedy jak robie to w miarę delikatnie-nie dziwilbym się ,ale od 2000 obr do tych rzeczonych 2600 auto przyspiesza płynnie mimo delikatnego wciskania gazu

2 rzecz-doblo ma w tym silniku 75 koni a punto 70,można wgrac soft z doblo?zapewne byłoby taniej niz tunning,a 5 koni to wystarczy ,silnika nie chce podkrecaćna np. 90 koni bo to i osprzet inny-turbina np. z tego co wiem

• #2 05 Lip 2009 12:08
    daniel i olek
    Poziom 12  

zatankowałem dodatke pochłaniający wilgoć,potem nast oczyszczający wtryski,wyjezdziłem paliwo,zatankowałem w BP i.........auto jest takie jak powinno być,teraz tankuje tylko w BP (może w Waszych miastach będzie inaczej ze stacjami,ale u mnie widocznie ta firma to ta własciwa-już nie bede kombinował),co do mocy -podniesienia-to fiat odpowiedzial mi na zapytanie i.....te 75 koni w stos . no moich 70 koni -róznica wynika z innej wydajności pompy i turbiny -sam soft nie wystarczy,tym bardiej,ze podobno nie mozna wgrac tego od np. grandepunto lub doblo do kompa od fiata punto 2-inny komp-czy to prawda-nie wiem-widocznie tak,rozmawiałem z tuningowcem i.....tak szczerze to odradził podkrecac silnik np. na 90 KM,bo rwalosc silnika i osprzetu moze byc za mała-potrzeba troche wiekszej pojemnosci aby mnie zadowoliła jazda podkreconym autem,ale jak "klient sie uprze to nie ma sprawy"

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty