Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

SZUKAM PILOTA DO KINA DOMOWEGO UNIVERSUM DVP-3086

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Audio Serwis -> Audio Bazar -> SZUKAM PILOTA DO KINA DOMOWEGO UNIVERSUM DVP-3086
Autor
Wiadomość
bzibzio
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: Lubin

Post#1 Post autora tematu 01 Cze 2009 16:39   

SZUKAM PILOTA DO KINA DOMOWEGO UNIVERSUM DVP-3086

Witam,zakupiłem właśnie sobie tunerek do kina domowego UNIVERSUM DPV-3086, no i wszystko było by cacy ale niestety nie posiadam do niego pilota a pilot uniwersalny który mam w domu mimo że jest bardzo uniwersalny ,akurat tego sprzętu nie obsługuje...czy ktoś posiada może pilota do takiego sprzętu albo chociaż wie gdzie mógłbym sobie znależć kody które bym nadał poprzez podczerwień w komputerze do mojego uniwersalnego pilota żeby go nauczyć obsługi tego wzmacniacza.Za wszelką pomoc i informacje z góry dziękuje.

Proszę poprawić temat i treść postu.
Reg. pkt. 10.9 i 8.2.
GM

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 01 Cze 2009 16:39   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Audio Serwis -> Audio Bazar -> SZUKAM PILOTA DO KINA DOMOWEGO UNIVERSUM DVP-3086
Strona 1 z 1