Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

SCHEMAT PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> SCHEMAT PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH
Autor
Wiadomość
bania2683
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 02 Cze 2009 11:53   

SCHEMAT PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH

WITAM WSZYSTKICH
W ZWIAZKU Z PRAWEM OBOWIAZKU JAZDY W DZIEN Z ZAPALONYMI SWIATLAMI , POSTANOWILEM ODCIAZYCZ SWOJE AUTKO OD CIAGLEGO POBORU PRZEZ SWIATLA PRADU I TO WCALE NIE MALEGO !!! TAK JAK U MNIE TO 55W * 2 NA PRZOD I TYLNIE 10 ALBO 5 W * 2 TO MAMY OKOLO 130 W (12V) CIAGLEGO POBORU PRZEZ SWIATLA KTORE BARDZO OBCIAZAJA NASZ SILNIK A W SZCZEGOLNOSCI ALTERNATOR ;(
NIE MOWIAC O TYM ZE NP TAK JAK U MNIE JEST JESZCZE DUZO ŻARLOKOW PRODU ;)
-SUBOWER (WZMACNIACZ <NIE MALY ;) 1200W ) NIE GRA ZAWSZE ALE CZESTO
-OSWIETLENIE KABINY (TERAZ JUZ DIODOWE WIEC TEZ KILKA WAT UCIEKLO )
-RADIO
-LADOWARKI DO NAWIGACJI I TELEFONOW
-CB
-ELEKTRYKA AUTA

WSZYSTKO TO DO KUPY I OKAZUJE SIE ZE NASZE AUTKO MUSI POSIADAC NIE MALA ELEKTROWNIE ABY WSZYSTKO POCIAGNAC

POSTARAJMY SIE TROSZECZKE ODCIAZYC

SZUKALEM NA INTERNECIE SCHEMATU PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH LED DO INSTALACJI SAMOCHODWEJ
SZUKALEM POD WIELOMA HASLAMI I W SUMIE TO NIE DUZO SIE DOWIEDZIALEM ;(

ZA PRZEPROSZENIEM WKUR**LEM SIE I PODJECHALEM NA KOMISARIAT I PYTAM SIE O DOKLADNE PODLACZENIE SWIATEL DZIENNYCH LED A ON NA MNIE TAKIE WIELKIE OCZY ZROBIL I MOWI " MIJANIA ??" NIE WIEM DO CZEGO TO BYLO ALE WIEM JEDNO, NIE ZROZUMIAL MNIE ,,ZANIM MU WYTLUMACZYLEM A ON ZALAPAL UWIEZCIE TROCHE SIE ZESZLO ;/ (JAK BLADYNKA)
W KONCU PO PARU MINUTACH ZAWOLAL INNEGO POLICJANTA I TEN MI POWIEDZIAL ZE WYSTARCZY PODPIAC NA ZWYKLY WLACZNIK I ZAPALAC , ZAPYTALEM SIE JAK JEST W NOCY ON MI POWIEDZIAL ZE TO NIE PRZESZKADZA I W NOCY MOZNA JEZDZIC NA TYCH SWIATLACH
I WTEDY WYSZLEM Z TAMTAD PONIEWAZ SIE ZALAMALEM PSYCHICZNIE <<NA ZDROWY ROZUM !!!!! JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE """ SWIATLA DO JAZDY DZIENNEJ """ KTO WAS PRZEPISOW UCZY ???? >> ZADZWONILEM DO WYDZIALU DROGOWKI TAM POWIEDZIAL MI GOSC ZE WYMAGANE JEST AUTOMATYCZNE GASZENIE SIE SWIATEL GDY ZAPALIMY SWIATLA MIJANIA LUB DROGOWE ,,,ORAZ WYMAGANA JEST SWIECACA SIE TYLNIA POZYCJA ,, <<<GDY PRAWO UNIJNE MOWI WYRAZNIE ZE SWIATLA POZYCYJNE TYLNIE WCALE NIE MUSZA SIE PALIC !!!!! >>> A MY JESTESMY W UNI I CHYBA POWINNISMY TE PRAWA AKCEPTOWAC !!!! ALE TEN pAN ! SAM SIE PRZYZNAL ZE NIE ZNA PRZEPISOW UNIJNYCH TYLKO POLSKIE I TO Z 2004 ROKU ;/ ALE TO JUZ JEGO PROBLEM ZE SZKOLKI BRAKUJE ....POWINNISCIE SIE TROCHE CO JAKIS CZAS SAKOLIC NASI POLSCY POLICJANCI ?

POMIJAJAC DALSZE MOJE PRZEZYCIA ;/

WIEM JENO TAKIE SWIATLA MUSZA SPELNIAC NASTEPUJACE ZASADY

-AUTOMATYCZNE WYLACZENIE SWIATEL DZIENNYCH PRZY WLACZENIU SWIATEL MIJANIA ORAZ SWIATEL DROGOWYCH
-POZYCJA TYLNIA
-CHOMOLOGACJA EUROPEJSKA SWIATEL DZIENYCH

DODATKOWE MOJE POPRAWKI

-WLACZNIK I WYLACZNIK RECZNY W KABINIE POJAZDU
-DIODA WPIETA TUZ PRZED SWIATLA DZIENNE I TAKZE ZAINSTALOWANA GDZIES NA DESCE W KAINIE POJAZDU
-AUTOMATTYCZNE WLACZENIE SWIATEL PRZY URUCHOMIENIU SILNIKA
ORAZ WYLACZENIE PO ZGASZENIU SILNIKA

POSIADAM TAKZE POMYSL NA WPIECIE SWIATEL POZYCYJNYCH PRZETESTUJE NAJPIERW U SIEBIE .. I NAPISZE CZY DZIALA ..JESLI JEST KTOS KTO CHCE WIEDZIEC JAK.. PROSZE PISAC

NIZEJ PODAJE SCHEMAT PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH LED ZGODNIE Z PRZEPISAMI POLSKIMI ORAZ EUROPEJSKIMI (O KTORYCH MI WIADOMO) LECZ MOGE SIE MYLIC I MOZE JESZCZE JAKIES DZIWNE PRAWO MI UMKNELO MI PRZED OCZAMI ... SZCHEMAT JEST DOSC PROSTY ALE ZA TO EFEKTYWNY ,,I NIE MUSIMY ZA BARDZO INGEROWAC W ELLEKTRYKE NASZEGO POJAZDU ALTERNATORA

Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany

POZDRAWIAM PROSZE O OCENE I WYRAZANIE SWOICH OPINI ORAZ NA EWENTUALNE POPRAWKI

PROSZE NIE ZMIENIAC TEMATU POSTU ROZMAWIAMY TYLKO I WYLACZNIE O ŚWIATLACH DZIENNYCH LED LUB ZYWKLYCH I ICH PODLACZENIU

Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 02 Cze 2009 11:53   

Powrót do góry

Artur k.
Poziom 26
Poziom 26

Miasto: Warszawa

Post#2 02 Cze 2009 12:05   

Re: SCHEMAT PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH

No i po co ten krzyk?
Regulamin p.10.9
Kosz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Kosz Archiwum -> SCHEMAT PODLACZENIA SWIATEL DZIENNYCH
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.038 seconds

elektroda.pl temat RSS