Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek
Author
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post from the author of the topic 13 Jun 2009 16:59   

Witam. Mam problem z przełącznikiem lusterek (jojstik) który występuje w samochodach passat 98-, golf IV, lub bora. Problem polega na tym iż nie działa mi nowy przełącznik i nie jestem pewien czy instalacja w kostce którą się podpina do przełącznika jest dobrze zrobiona. Prośba moja polega na tym, iż potrzebowałbym schemat lub rozpisaną kolejność kabli która oryginalnie idzie w kostce. Interesuje mnie tylko kostka. Z góry wszystkim dziękuję. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 13 Jun 2009 16:59   

Back to top

Pawel wawa
Admin grupy Samochody
Admin grupy Samochody

Post#2 13 Jun 2009 20:29   

Re: Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika luster

Kurcze, nikt nie będzie miał schematu samej kostki, za to są schematy instalacji do Twojego auta na Elektrodzie i tam wyszukaj sobie sterowanie lusterek. Proste!

Helpful message? + -

Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#3 Post from the author of the topic 13 Jun 2009 22:40   

Niestety już przeglądałem te schematy o których mówisz ale nie było tam tego co mi jest potrzebne. Ktoś u mnie w aucie wziął i pomieszał samo okablowanie przy kostce, a dojście metodą prób i błędów nie jest proste bo ta kostka ma 10 pinówNeutral więc jeżeli byłby ktoś tak dobry i u siebie mógł zobaczyć tą kostkę i zrobić zdjęcie lub ją opisać to będę naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Bart86ca.
Poziom 13
Poziom 13

Post#4 14 Jun 2009 03:30   

Jesli podasz mi dokladniej co to za silnik ,czy to GLX,GLS .Poniewaz sprawdzlem w programie i passat ma inna instalacje jak i rowniez bora czy golf .wiec musze wiedziec: kolor podswietlania niebieski czy zielony ,czy ma pogrzewane lusterka ,i czy maja funkcje samo sciemniania? i dobrze bedzie jak mi podasz jakie masz kolory kabli bo nie moge znalesc nic na 10 kabli ??to moze wtedy cos pomge.pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#5 Post from the author of the topic 14 Jun 2009 08:25   

Dokładnie jest to passat z silnikiem 1,9 tdi AFN z 99 roku. Przełącznik ma czerwone podświetlenie (ale chyba kolor nie jest istotny), wyposażony jest w podgrzewane lusterka. Kostka jest 10-cio pinowa ale kabli mam tylko 8. Kable są w kolorach: brązowy, żółto-czarny, czerwono-brązowy, biało- niebieski, biało-czarny, zielony, niebiesko-szary, czarno-brązowy. Z góry dziękuje. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 14 Jun 2009 08:25   

Back to top

Bart86ca.
Poziom 13
Poziom 13

Post#6 15 Jun 2009 01:07helpful post - solution   

jedynie gdzie udalo mi sie cos znalesc to na autodacie moze cos Ci pomoze ten schemat Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 15 Jun 2009 01:07helpful post - solution   

Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#7 Post from the author of the topic 15 Jun 2009 16:26   

W sumie może mi to za wiele nie pomóc gdyż nie ma tu wszystkich kabli. Są tylko 4 rozrysowane czyli podejrzewam że jest to podłączenie do przełącznika płaskiego (talerzyk). Spróbuję i jak wyjdzie to dam znać. Dzięki wielkie za pomoc. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Removed

Post#8 15 Jun 2009 21:16helpful post - solution   

Pawel wawa wrote:
Kurcze, nikt nie będzie miał schematu samej kostki, za to są schematy instalacji do Twojego auta na Elektrodzie i tam wyszukaj sobie sterowanie lusterek. Proste!

Kolega ziomalbpl tak leniwy czy nie pojmuje schematów? Leży na elektrodzie, dokładny link masz na dole, po prawej.

Helpful message? + -

Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#9 Post from the author of the topic 15 Jun 2009 23:36   

To nie lenistwo tylko nieumiejętność czytania dokładnie schematów. Dzięki bardzo za schemat. Jestem bardzo wdzięczny. Wielki pozytyw dla Ciebie. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Removed

Post#10 15 Jun 2009 23:46   

Dzięki ale tak w sumie to nie mnie dziękować. Ja to tylko wygrzebałem, nudząc się. Z zasobów elektrody oczywiście.
Pozdrawiam.

Helpful message? + -

Back to top

Bart86ca.
Poziom 13
Poziom 13

Post#11 16 Jun 2009 04:12   

Zastanawia mnie ten schemat.Bo prawde mowiac nadal kolory sie nie zgadzaj z podanymi przez ziomalbpl. Nie wiem gdzie tkwi problem czy w schemacie czy w opisie kolorow przez kolege.pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Removed

Post#12 16 Jun 2009 10:08   

Wygląda na to, że kolory się zgadzają tylko kolega ziomalbpl odwrotnie podaje. Np. na pinie 5 jest czarny z żółtym (BLK/YEL) a nie żółty z czarnym Very Happy Pozdrawiam.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 16 Jun 2009 10:08   

Back to top

ziomalbpl
Poziom 3
Poziom 3

Post#13 Post from the author of the topic 16 Jun 2009 21:28   

Koledzy okazuje się że to nie jest takie proste z tym moim przełącznikiem. Kolory kabli podałem dobrze, ale co najważniejsze pochodzą one z audi a6. Wygląda na to że ktoś w przeszłości zmienił sobie przełącznik płaski na przełącznik z jojstikiem i włożył kawałek instalacji od audi. Pozostaje mi już chyba kombinacja kabli. Dzięki wszystkim za posty. Pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Passat 98-, Golf IV - schemat kostki przełącznika lusterek
Page 1 of 1
Similar topics
Seat Toledo II 2001- potrzebny schemat przełącznika elektrycznych lusterek (5)
Passat B3 - Potrzebny schemat El lusterek (2)
schemat przełącznika elektrycznych szyb golf 3 (1)
Golf 4 1.9TDI 2000r, schemat kostki pompy ABS? (3)
GOLF MK2 1.6 TD - licznik z 1 kostki na 2 kostki z obrotomierzem jak podłączyć (15)
Passat 97 B5 - podgrzewanie lusterek (4)
Passat B4 podgrzewanie lusterek (2)
Vw Passat B5 r98 sterownik lusterek?? (3)
Passat B5 problem ze sterowaniem lusterek (5)
Golf IV - regulacja lusterek (5)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.041 seconds

elektroda.pl topic RSS feed