Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Giętarka zaginarka budowlana do blachy

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Giętarka zaginarka budowlana do blachy
Autor
Wiadomość
jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Miasto: Kleszczów

Post#1 Post autora tematu 20 Cze 2009 16:14   

Re: Giętarka do blachy

Witam serdecznie,chce was spytać o producenta gjętarki do blachy bo jak kryłem sobie dach to blacharze przyjechali z taką świetną giętarką że aż nawet sobie jej zdjęcie zrobiłem chciałbym sobie też taką kupić do własnego użytku,z oględzin tej gjętarki to widać że jest to typowy fabryczny wyrób tylko już nie miała żadnej tabliczki znamionowej zostały po niej tylko dwa nity,ale na pierwszy rzut oka to wygląda ona na bardzo solidny wyrób,może ktoś z was ma taką giętarkę i wie kto ja produkował kiedyś bo jak coś to ja bym był chętny taką gietarke odkupić od was Poniżej zamieszczę zdjęcia tej gjętark i Prosze o odpowiedz pozdrawiam.Giętarka zaginarka budowlana do blachyGiętarka zaginarka budowlana do blachy Giętarka zaginarka budowlana do blachy Giętarka zaginarka budowlana do blachy [img][url=http://obrazki.elektroda.net/49_1245506583.jpg]Giętarka zaginarka budowlana do blachyGiętarka zaginarka budowlana do blachyhttp://obrazki.elektroda.net/75_1245506457_thumb.jpg[/img][/url] Giętarka zaginarka budowlana do blachy

Dodano po 6 [minuty]:

jacekwozniak napisał:
Witam serdecznie,chce was spytać o producenta gjętarki do blachy bo jak kryłem sobie dach to blacharze przyjechali z taką świetną giętarką że aż nawet sobie jej zdjęcie zrobiłem chciałbym sobie też taką kupić do własnego użytku,z oględzin tej gjętarki to widać że jest to typowy fabryczny wyrób tylko już nie miała żadnej tabliczki znamionowej zostały po niej tylko dwa nity,ale na pierwszy rzut oka to wygląda ona na bardzo solidny wyrób,może ktoś z was ma taką giętarkę i wie kto ja produkował kiedyś bo jak coś to ja bym był chętny taką gietarke odkupić od was Poniżej zamieszczę zdjęcia tej gjętark i Prosze o odpowiedz pozdrawiam.Giętarka zaginarka budowlana do blachyGiętarka zaginarka budowlana do blachy Giętarka zaginarka budowlana do blachy Giętarka zaginarka budowlana do blachy [img][url=http://obrazki.elektroda.net/49_1245506583.jpg]Giętarka zaginarka budowlana do blachyGiętarka zaginarka budowlana do blachyhttp://obrazki.elektroda.net/75_1245506457_thumb.jpg[/img][/url] Giętarka zaginarka budowlana do blachy
Giętarka zaginarka budowlana do blachy
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Cze 2009 16:14   

Powrót do góry

Stary1952
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Podkarpacie

Post#2 20 Cze 2009 19:33   

Witam .
Nie wiem czy taki model jak pokazałeś jeszcze produkują ale gdyby nawet to są raczej drogie rzeczy . Poszukaj na wyprzedażach , wiele firm pozbywa się maszyn i urządzeń ( firmy w upadłości ) będzie taniej . Są nowe zaginarki tylko nie wiem jak z ceną ? :
http://www.unicorn-esk.sk/pl/products/sheet-benders-manual
Pozdrawiam .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Cze 2009 19:33   

Powrót do góry

jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Post#3 Post autora tematu 20 Cze 2009 22:17   

Witam serdecznie,dziękuję z odpowiedz i ja też juz raczej myślę że tego modelu już nikt nie produkuje bo wygląda już ona na dość starą,mi konkretne chodzi o typ i ewentualnie nazwę tej giętarki bo słowo giętarka do blachy jest bardzo szerokim pojęciem i natrafić właśnie na taki model przez allegro czy gdzie indziej bez znajomości typu lub jej fabrycznego oznaczenia jest bardzo trudne,może ktoś z forumowiczów ma właśnie taki model giętarki i może by ją sprzedał mi jak jest mu nie potrzebna,często tak jest że stoi coś w piwnicy nie używane i rdzewieje Proszę o kontakt na priwa lub przez forum jeżeli ktoś ma taką giętarke na tym na razie kończę proszę o wszelki kontakt w tej sprawie Proszę o odpowiedz pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Cze 2009 22:17   

Powrót do góry

jacekwozniak
Poziom 11
Poziom 11

Post#4 Post autora tematu 01 Lis 2009 00:22   

Witam serdecznie mam pytanie ile może byc warta taka sama giętarka do blachy jak wyżej na zdjęciu jest ona długości 130 cm i co państwo myslą na temat kupna takiej właśnie giętarki prosze o odpowiedz pozdrawiam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> Giętarka zaginarka budowlana do blachy
Strona 1 z 1