X
  • #1 23 Jun 2009 10:50
    Klikowiec
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam!
    Mam mp3, magicznej firmy "Logik" (dokładniej mam dwie, jedno moje a drugie siostry). U mnie oprogramowanie od początku się paprało. Postanowiłem wgrać firmware. Nie znalazłem żadnego doskonale pasującego do tej mp3, więc pobrałem do innej, na kości STMP3500. Niestety, po sflashowaniu mp3 przestało działać. Komp widzi ją, ale się nie załącza. Jest możliwość zgrania firmware z drugiej mp3, lub znalezienia dobrego firmware?

MP3 to Logik LOGMP31002, pojemność 2gb. Dane z "About" w menu:
    SW: MP3551
    Version: 3.2.17
    Int Media: 1926MB

Kość to:
    STMP3504
    B6 FNX
    AHO834N
    TAIW

Druga to HYNIX.
  • #2 23 Jun 2009 11:18
    ks_fenix
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Poszukaj firmware na http://mympxplayer.org/..
  • #3 23 Jun 2009 11:32
    Klikowiec
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nie ma tam do mojej mp3, właśnie wolałbym by ktoś, kto się zna pomógł mi znaleźć.
  • #4 23 Jun 2009 12:56
    ks_fenix
    Level 23  
    Helpful post? (0)
    Zamieść tutaj zdjęcie swojego mp3.
  • #5 23 Jun 2009 13:43
    Klikowiec
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (0)
    Nie mam aparatu, więc daję linka do zdjęcia z Googli:
    http://www.lefdal.com/is-bin/intershop.static/WFS/store-lefdal-Site/-/nb_NO/images/mx/logmp31002_mx.jpg

Edit1:
    Jak będzie to potrzebne, to później spróbuję "wypożyczyć" aparat i zrobić zdjęcia płytki, obudowy itp.

Edit2:
    Próbowałem wgrać soft od PackardBell AudioKey Classic, ale nie działa.

Edit3:
    Czy żeby skopiować firmware z innej mp3 muszę być w Recovery Mode? Jak później z niego wyjść?

Edit4:
    Sam nie mam do tego ani czasu, ani nerwów, a co dopiero wiedzy. Czy mógłbym przesłać pocztą komuś to mp3, by wgrał to firmware czy jak-kolwiek doprowadził to do używalności? Jeśli tak, to komu i ile by to kosztowało.

(mam nadzieję, że taniej niż sama mp3, którą kupiłem za 40 zł)
  Search 4 million + Products
Browse Products