Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Skype nie wykrywa wbudowanej kamerki a kamerka sprawna

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Skype nie wykrywa wbudowanej kamerki a kamerka sprawna
Autor
Wiadomość
Xman121
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 25 Cze 2009 09:57   

Skype nie wykrywa wbudowanej kamerki a kamerka sprawna

Witam, chcialem wczoraj porozmawiac ze znajomymi w wideo konferencji i wykorzystac do tego moja wbudowana kamerke w laptopie 'skladaku' AsMobile Z96S lub jak ktos woli ASUStek Z96S. Zainstalowany mam windows XP Pro SP3, sterowniki do kamerki sa wgrane. Kamerka dziala poniewaz moge krecic filmy i robic zdjecia.....przez inne programy (korzystam albo z Active WebCam lub samego systemu-Moj Komputer i wideo). Kamerka systemowo nosi nazwe USB2.0 2M WebCam. A teraz do problemu. System widzi kamerke dobrze ale gdy chce wykorzystac ja w skype, ma on problemy, poniewaz nie widzi jej; tzn. gdy wchodze w ustawienia i wybieram kamerke to owszem obraz jest na podgladzie, wszystko gra. Lecz gdy chce skorzystac z niej opcja wideo rozmowy jest niedostepna (nie moge jej wogole wybrac). Nie wiem jak mam uruchomic ja w tym skype. Z tego co czytalem to wiekszosc laptopow ma przycisk odpowiedni za uruchomienie jej. Ale ja tego u siebie nie widze. Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Cze 2009 09:57   

Powrót do góry

528649
Usunięty

Post#2 25 Cze 2009 11:06   

Re: Skype nie wykrywa wbudowanej kamerki a kamerka sprawna

To chyba kwestia sterownika. Poszukaj innych sterowników.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Cze 2009 11:06   

Powrót do góry

Xman121
Poziom 9
Poziom 9

Post#3 Post autora tematu 25 Cze 2009 11:41   

Mam problem z odszukaniem najnowszych, znalazlem stronke ale nie moge z niej pobrac http://www.drivercure.com/vendor/view_vendor.php/D-MAX,%20(STK-1135)?company_id=642CB505-F2C5-40A2-8916-D94F9152DC65
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Cze 2009 11:41   

Powrót do góry

heynow
Poziom 18
Poziom 18

Miasto: zza Buga

Post#4 25 Cze 2009 11:58   

Wyłącz oprogramowanie dodatkowe od obsługi kamerki, zrestartuj Skype. Powinno ją wykrywać. Na moim Dell'u 1537 to pomaga.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Skype nie wykrywa wbudowanej kamerki a kamerka sprawna
Strona 1 z 1