Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype nie wykrywa wbudowanej kamerki a kamerka sprawna

Xman121 25 Cze 2009 09:57 9749 3
  • #1 25 Cze 2009 09:57
    Xman121
    Poziom 10  

Witam, chcialem wczoraj porozmawiac ze znajomymi w wideo konferencji i wykorzystac do tego moja wbudowana kamerke w laptopie 'skladaku' AsMobile Z96S lub jak ktos woli ASUStek Z96S. Zainstalowany mam windows XP Pro SP3, sterowniki do kamerki sa wgrane. Kamerka dziala poniewaz moge krecic filmy i robic zdjecia.....przez inne programy (korzystam albo z Active WebCam lub samego systemu-Moj Komputer i wideo). Kamerka systemowo nosi nazwe USB2.0 2M WebCam. A teraz do problemu. System widzi kamerke dobrze ale gdy chce wykorzystac ja w skype, ma on problemy, poniewaz nie widzi jej; tzn. gdy wchodze w ustawienia i wybieram kamerke to owszem obraz jest na podgladzie, wszystko gra. Lecz gdy chce skorzystac z niej opcja wideo rozmowy jest niedostepna (nie moge jej wogole wybrac). Nie wiem jak mam uruchomic ja w tym skype. Z tego co czytalem to wiekszosc laptopow ma przycisk odpowiedni za uruchomienie jej. Ale ja tego u siebie nie widze. Pozdrawiam

• #2 25 Cze 2009 11:06
    528649
    Usunięty  
  • #4 25 Cze 2009 11:58
    heynow
    Poziom 19  

Wyłącz oprogramowanie dodatkowe od obsługi kamerki, zrestartuj Skype. Powinno ją wykrywać. Na moim Dell'u 1537 to pomaga.

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME