Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Jak wejść na pocztę e mail ?

eslodowy 25 Jun 2009 14:30
 • #1 25 Jun 2009 14:30
  eslodowy
  Level 31  

  Witam!
  Pytanie dosyć banalne, ale nie mogę wygooglować zadowalającej odpowiedzi. Mój szef płacić za utrzymanie strony www i kont email zewnętrznej firmie. Konta email obsługuje przez Outlook'a. Pojawia się problem gdy chce skorzystać z poczty np w kawiarence czy z komputerów udostępnionych, na stronie firmy nie ma żadnej zakładki by zalogować się do poczty.
  Z góry dziękuję za podpowiedzi.


  P.S.
  Domyślam się, że temat w złym dziale, ale nie widziałem pod co się podpiąć.

 • #3 25 Jun 2009 15:35
  WMichał
  Level 31  

  Można tak jak kolega wyżej lub pozyskać konfigurację i na każdym nowym komputerze z którego będziesz korzystał konfigurować.
  A na pewno nie ma dostępu przez www?

 • #4 25 Jun 2009 15:53
  528649
  Removed  

  Kolega pisał o komputerach udostępnionych i kawiarenkach, więc konfiguracja outlooka na takich komputerach nie jest raczej wskazana, z resztą to kłopotliwe kiedy korzysta się z wielu komputerów, trzeba zawsze pamiętać żeby właczyć "pozostaw wiadomości na serwerze".

  O - jeszcze jedno - musisz wyłączyć kasowanie wiadomości z serwera na komputerze z którego korzystasz w pracy, bo ten będzie pobierał wiadomości i nie będziesz miał dostępu do tych maili z gmaila.

 • #5 26 Jun 2009 10:02
  eslodowy
  Level 31  

  Dziękuję za podpowiedzi. Jak napisałem nie ma możliwości obsługi poczty przez stronę www. A każdorazowa konfiguracja nie ukrywam jest kłopotliwa. Kiedyś były jakieś bramki, co się przez nie logowało, ale tylko o nich słyszałem i nie korzystałem. Zresztą mogą one być wykorzystywane przez kogoś innego.

  Search 4 million + Products
Browse Products