Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pylon cenowy LED na stacje paliw

206cc 02 Lip 2009 08:25 3224 5
  • #1 02 Lip 2009 08:25
    206cc
    Poziom 16  

Witam
    Panowie pomyslałem ze zrobie sobie pylon cenowy przy stacji paliw LED-owy. Tak się zastanawiam czy zrobić to na diodach led czy wyswietlaczach segmentowych. Jakie diody do tego mozna zastosować zeby były widnoczne w dzień. podaje linka oco by mi chodziło. Robił ktoś coś takiego? moze ma ktoś jakiś schemat jak by mozna coś takiego zbudować

Link

• #2 02 Lip 2009 09:02
    shadow0013
    Poziom 34  

Jeden z współbiesiadników na elektrodzie na do czynienia z takimi wyświetlaczami zobacz w temacie , może coś pomoże.

• #3 02 Lip 2009 10:19
    Xweldog
    Poziom 30  

Witam
    Robiłem coś podobnego ale odwrotnie - wyświetlacze stosowane na CPN zastosowałem w zegarze z b.dużymi wskaźnikami. Zalecam LED czerwone, są najbardziej widoczne w dzień. Szukałem jak największych i najtańszych i wybór padł na bodajże 14" kosztujące ponad 300zł/szt. Gdybym drugi raz załapał takie zlecenie, zdecydowanie taniej wychodzi zrobienie samemu. W hurcie diody hyper jasne można kupić po kilkanaście zł / 100szt ale problem jest z wykonaniem tak dużego druku.

• #4 02 Lip 2009 14:34
    Klima
    Poziom 30  

Xweldog napisał:
    ale problem jest z wykonaniem tak dużego druku.

A nie można modułowo tego zrobić - takie pojedyncze belki i tylko połączenia dorobić? Byłoby wystarczająco sztywne?

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme