Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Piła spalinowa CASTOR CX.35??

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Motocykle, Motorowery, Inne Silniki -> Piła spalinowa CASTOR CX.35??
Autor
Wiadomość
kamil22011
Poziom 17
Poziom 17

Miasto: piastów

Post#1 Post autora tematu 06 Lip 2009 20:49   

Witam,

Mam kose jak w temacie oczywiście zamiast znaków zapytania są lub nie ma tam cyfr lub liter ale z etykiety została tylko połowa i do odczytania jest tylko CX.35 a dale nie wiem. Do rzeczy. Długo była nie używana. Więc postanowiłem profilaktycznie ją rozebrać, oczyścić. Wyczyściłem ją z brudów i sprayem przeczyściłem gaźnik. Złożyłem i odpaliłem. Długo nie chciała zapalić. Zapaliła ale nierówno pracował gaźnik więc go wyregulowałem. Wszystko pięknie ładnie ale podczas pracy na wysokich obrotach przez dziurkę odpowietrzającą z korka zbiornika paliwa dosłownie tryska strumień benzyny. Dosłownie im bardziej gazuje tym więcej wytryskuje mieszanki. Co to może być i jak można to naprawić?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lip 2009 20:49   

Powrót do góry

39006
Usunięty

Post#2 06 Lip 2009 21:48pomocny post - solucja   

Re: Piła spalinowa CASTOR CX.35??

Jeżeli się nie mylę jest to taka mała pilareczka do gałęzi.
Dokładnie Alpina Castor CX 35.
Chyba jest uszkodzony odpowietrznik, niema w korku otworu na wylot tylko jest zasłonięty od środka klapką.
W tym modelu jest ciśnieniowe smarowanie łańcucha, niema pompki, tylko ciśnienie wytwarzane przez silnik wypycha olej ze zbiornika. Z obu zbiorników wychodzą po dwa węże może źle je podłączyłeś.
Sprawdź czy jest smarowanie łańcucha.
Ale mogę się mylić, ponieważ bardzo dawno coś takiego naprawiałem.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 06 Lip 2009 21:48pomocny post - solucja   

Powrót do góry

kamil22011
Poziom 17
Poziom 17

Post#3 Post autora tematu 07 Lip 2009 18:11   

W korku zbiornika na paliwo nie było zatyczki, była ona za to w samym zbiorniku na paliwo. Więc wsadziłem tą zatyczkę w korek i po krzyku. Zastanawiam się tylko czy dobrze ja umieściłem? Niżej rysunek obrazujący temat a dokładnie to duże to korek od pojemnika paliwa a małe to zatyczka korka która była w zbiorniku. Żółty i czerwony to po prostu pełne powierzchnie (boczne ścianki też są pełne), w obu przypadkach od dołu są dziury. W korku jest w środku miejsce na zatyczkę. Teraz jak dokładnie wsadzić zatyczkę czy pełną stroną do góry czy do dołu. W zatyczce w środku jest taki wąski słupek czerwonej gumy.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 07 Lip 2009 18:11   

Powrót do góry

39006
Usunięty

Post#4 07 Lip 2009 19:03pomocny post - solucja   

Dobrze.
Powrót do góry

kamil22011
Poziom 17
Poziom 17

Post#5 Post autora tematu 08 Lip 2009 00:52   

Dziękuję za pomoc. Rycho T dla Ciebie pomógł. Temat uważam za zamknięty.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Motocykle, Motorowery, Inne Silniki -> Piła spalinowa CASTOR CX.35??
Strona 1 z 1