X

Słuchawka bluetooth jak ją polączyć z telefonem

12 Jul 2009 13:43 SAsatie
  • #1 12 Jul 2009 13:43
    satie
    Level 7  
    Helpful post? (+1)
    Witam, chcialam polaczyc swoj telefon z sluchawka bluetooth i nie wyszlo... nie wiem jak to zrobic.. w roznych modelach telefonu zreszta mi to nie wychodzi ;/
  • #2 12 Jul 2009 17:01
    magir
    Level 24  
    Helpful post? (+1)
    Może problem polega na tym że trzeba najpierw zresetować słuchawkę ( np. w nokii jednocześnie naciska się przyciski włączenia i odbioru a następnie czeka się kilka sekund na zasygnalizowanie zresetowania ) A potem spróbować jeszcze raz połączyć ją z aparatem (włączamy słuchawkę ) z poziomu opcji wyszukaj urządzenia a następnie - podłącz.
  • #3 05 Nov 2009 10:42
    satie
    Level 7  
    Topic author Helpful post? (-1)
    Probowałam podłaczyć jak pisałes ale niestety nie wyszło ... ciezko stwierdzic czy się w ogole zresetowała ta słuchawka.. no ale pewne jest ze telefon nie znajduje jej mimo że jest włączona..
  • #4 05 Nov 2009 10:54
    Jacek Eltronix
    Level 20  
    Helpful post? (+1)
    Bo tak ci sie nie polaczy ta sluchawka-musisz ja ustawic w tryb gotowosci wyszukania jej przez telefon.Napisz jaki model to cos poradzimy.
  • #5 19 Nov 2009 16:26
    emilio85
    Level 1  
    Helpful post? (0)
    ja mam podobny problem. kupiłem dziś słuchawkę SAMSUNG WEP460 a posiadam telefon SAMSUNG J700. słuchawkę niby znajduje ale jak mam ją połączyć to po wpisaniu PIN'u (0000) wyskakuje komunikat że nie można połączyć z telefonem. co może być przyczyną??
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products