Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Lip 2009 13:43
    satie
    Poziom 8  

Witam, chcialam polaczyc swoj telefon z sluchawka bluetooth i nie wyszlo... nie wiem jak to zrobic.. w roznych modelach telefonu zreszta mi to nie wychodzi ;/

• #2 12 Lip 2009 17:01
    magir
    Poziom 24  

Może problem polega na tym że trzeba najpierw zresetować słuchawkę ( np. w nokii jednocześnie naciska się przyciski włączenia i odbioru a następnie czeka się kilka sekund na zasygnalizowanie zresetowania ) A potem spróbować jeszcze raz połączyć ją z aparatem (włączamy słuchawkę ) z poziomu opcji wyszukaj urządzenia a następnie - podłącz.

• #3 05 Lis 2009 10:42
    satie
    Poziom 8  

Probowałam podłaczyć jak pisałes ale niestety nie wyszło ... ciezko stwierdzic czy się w ogole zresetowała ta słuchawka.. no ale pewne jest ze telefon nie znajduje jej mimo że jest włączona..

• #4 05 Lis 2009 10:54
    Jacek Eltronix
    Poziom 20  

Bo tak ci sie nie polaczy ta sluchawka-musisz ja ustawic w tryb gotowosci wyszukania jej przez telefon.Napisz jaki model to cos poradzimy.

• #5 19 Lis 2009 16:26
    emilio85
    Poziom 1  

ja mam podobny problem. kupiłem dziś słuchawkę SAMSUNG WEP460 a posiadam telefon SAMSUNG J700. słuchawkę niby znajduje ale jak mam ją połączyć to po wpisaniu PIN'u (0000) wyskakuje komunikat że nie można połączyć z telefonem. co może być przyczyną??

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty