X

Zmywarka electrolux esl46010 nieregularny błąd ,20

mirr. 24 Jul 2009 21:32
  • #1 24 Jul 2009 21:32
    mirr.
    Level 14  
    Helpful post? (+1)
    Sprawa dotyczy urządzenia ESL46010 NR . PNC 911636228
    Zmywarka posiadała wyciek z rurki podającej wodę , podniesiony pływak , informacja o błędzie ,30 ,osuszyłem dno i zlikwidowałem wyciek wody.
    Po tej awarii w zmywarce zaczęły się pojawiać nieregularne komunikaty o problemie wylania wody ,20 . tzn. zmywarka robi pełny cykl mycia , kończy go na wyświetlaczu 0 .
    Przy następnym włączeniu zamiast normalnie podjąć prace wchodzi tylko w tryb wylania wody i po dłuższym czasie pracy pompy wyświetla błąd ,20 ( pomimo ze w zmywarce nie ma wody )
    Następna próba uruchomienia zmywarki może się powieść i zmywarka wykona cały cykl mycia , albo może w takim stanie tkwić 2-3 dnia
    Problemem jest nieregularność ponieważ zmywarka potrafi pracować 2-3 tygodnie bezbłędnie i nagle niewiadomo dlaczego wyświetla błąd ,20

W zmywarce zostały wymienione chydrostaty ale problem powrócił .
    Ps. Pompa sprawna , chydrostaty nowe , rurki czyste

Może ktoś miał podobny problem , za wszelka pomoc z góry dziękuje
    pozdrawiam
    mirr
  • #2 11 Jan 2010 22:59
    Mozartx
    Level 9  
    Helpful post? (+2)
    Witam!Mam prawie identyczny problem ze zmywarka Privileg 640.U mnie pompa pracuje caly czas a potem wyswietla sie blad ,20 i koniec.Jezeli kolega rozwiazal swoj problem to bylbym bardzo wdzieczny za jakakolwiek informacje w sprawie naprawy mojej zmywarki.
  • #3 16 Jan 2010 12:34
    mirr.
    Level 14  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Witam Rozwiązałem swój problem , okazało się że przyczyną była upływność grzałki ,
    Wyciek z rurki spowodował zalanie grzałki , po wymianie grzałki do dzisiaj problem nie powrócił
    Pozdrawiam
    mirr
  Search 4 million + Products
Browse Products