Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Wiersz poleceń w Windows Vista

Sija 27 Lip 2009 12:38
  • #1 27 Lip 2009 12:38
    Sija
    Poziom 13  

Wiam mam taki problem. Jak w windows Vista uruchomić wiersz poleceń na starcie systemu?? w XP dawało się F8 i wybierało wiersz poleceń. W Viscie tego nie ma. Proszę o pomoc.

• #3 27 Lip 2009 12:45
    Kolobos
    Spec od komputerów

Przeciez jest "Tryb awaryjny z wierszem polecenia" pod F8.

• #5 27 Lip 2009 14:02
    Sija
    Poziom 13  

Czyli nie zainstaluje XP zamiast Visty:cry: Z płyty cd ładuje pliki do pamięci i po jakimś czasie wszystko staje. Cd rom nie odpowiada. A bez wiersza polecenia nie uruchomię instalatora z dysku:cry:

• #6 27 Lip 2009 14:08
    Matuzalem
    Poziom 43  

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tą potrzebą jakiegoś "wiersza polecenia".
    Równie dobrze możesz w Viście uruchomić instalację XP.
    Gdybyś tak jeszcze doprecyzował to

Cytat:
    wszystko staje
    np. poprzez podanie specyfikacji to można by kombinować. Zaraz się bowiem może okazać ,ze problemem jest coś w stylu brudny nośnik czy nadmiar....... pamięci. - To oczywiście tylko przykłady.

• #7 27 Lip 2009 15:27
    Sija
    Poziom 13  

Ok już działa wszystko. Przed chwilą skonczyłem instalować XP Pro. Mam pytanie, na pasku (trayu) nie mam tej ikonki śieci. A internet mam sterowniki ładnie poinstalowane. Jak ją włączyć?

• #8 27 Lip 2009 15:33
    Matuzalem
    Poziom 43  

Panel sterowania - połączenia sieciowe - połączenie lokalne (właściwości i tam trzeba zaznaczyć opcję pokazywania).

• #9 27 Lip 2009 16:10
    Sija
    Poziom 13  

Ok dzięki jeszcze jedno. Jak wchodze na C: oraz np. Program files to za każdym razem ukrywa zawartość folderu. Jak to wyłączyć?

• #10 27 Lip 2009 16:54
    Matuzalem
    Poziom 43  

dowolny folder - belka menu - opcje folderów - widok - pokaż ukryte pliki i foldery (zaznaczyć) + ew. dot. części plików - ukryj chronione pliki (odznaczyć).

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty