X

jak ustawic zegar kuchenka mastercook

fakk00 07 Aug 2009 16:56
  • #1 07 Aug 2009 16:56
    fakk00
    Level 2  
    Helpful post? (+3)
    wprowadzilem sie do mieszkania jest tam calkiem nowa kuchenka elektryczna klasa A wiecej oznaczen nie ma , niestety bez ustawionoge zegara nie dziala pierkarnik , probowalem ustawic samodzielnie ale niestety nie raguje na przyciski pod zegarem , dodam ze nie mam instrukcji oblusgi i nie moge chwilowo skontaktowac sie z wlascicielm prosze o pomoc :) z gory dziekuje
  • #2 07 Aug 2009 17:05
    msichal
    Level 20  
    Helpful post? (+1)
    Mógłbyś chociaż dać jakieś zdjęcie tej kuchenki, zeby było widać przyciski, wyświetlacz itd.
  • #3 07 Aug 2009 17:09
    fakk00
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    akurat nie jestem w domu

dodam jeszcze ze
    mastercook klasa A + tylko tyle jest napisane na przodzie kuchenki niestety nie moge zlokalizowac nic wiecej ... zegar jest po lewej stronie , 4 palnikowa plyta grzewcza... nie jestem w stanie jej nistety wysunanc jest zle zabudowana wrecz przyklejona , z gory dzieki za jakakolwiek wskazowke
  • #4 07 Aug 2009 17:17
    msichal
    Level 20  
    Helpful post? (-1)
    Ile jest przycisków? Ja sie na tym nie znam, wiem tylko jak jet u mnie. A że jest podobnie z piekarnikiem to jakoś automatycznie pomyslalem ze moze podobnie...
  • #5 07 Aug 2009 17:35
    fakk00
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (+1)
    hmm pod zegarem mam 4 przyciski i po wciskaniu , przytrzymywaniu zero reakcji , nie wiem jak inaczej mozna ustawic ten zegar :) a mogloby sie wydawac ze to takie proste :)

Dodano po 16 [minuty]:

jak ustawic zegar kuchenka mastercook

http://obrazki.elektroda.net/98_1249659232.jpg

kuchnia wyglada dokladnie tak wiec to chyba model
    Mastercook KC 2470 X Plus
  • #6 07 Aug 2009 18:18
    msichal
    Level 20  
    Helpful post? (-5)
    Myślałem, że moze jest tak jak u mnie. Niestety w takiej sytuacji nie pomogę...
  • #7 07 Aug 2009 18:36
    pp1964
    Level 24  
    Positive voted Helpful post? (+23)
    Witam.

Nacisnąć i trzymać, dwa lewe przyciski, dwoma prawymi ustawić bieżący czas(w górę, w dół), puścić lewe przyciski, po 5 sek. czas jest zapisany.

Pozdrawiam.

A może, ma 4 przyciski i pokrętło?
    Wtedy, trzymać dwa środkowe, czas ustawia się pokrętłem.
  Search 4 million + Products
Browse Products