Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

radio seat ibiza 99-02 instrukcja obsługi

bakan22 09 Sie 2009 12:22
  • #1 09 Sie 2009 12:22
    bakan22
    Poziom 2  

Witam,
    mam problem z radiem w ibizie tzn. samo wie wlacza i wylacza przelacza sie z radia na kasete, i nie kozna nic z tym zrobic, ma ktos pojecie co to moze byc???

Popraw swój post tak aby był napisany po polsku [ortografia , polska czcionka]. Regulamin pkt 8.2 , 10.9 i 15. damiancz

• #2 09 Sie 2009 19:50
    SlaweK
    Poziom 43  

Temat znany i już przerabiany tutaj. Samemu bez doświadczenia ciężko to naprawić ale fachowcy to robią, niestety nie za darmo bo wiedza kosztuje.

SławeK

• #3 09 Sie 2009 20:39
    bakan22
    Poziom 2  

wiec mam rozumiec ze ty wiesz i potrafisz do naprawic?? a powiedz mi czy to jest wina radi czy panelu???

• #4 09 Sie 2009 21:12
    gonzo180
    Poziom 14  

Witam. Uszkodzenia szukaj w mechanizmie kasety.

• #5 10 Sie 2009 00:02
    ikar55
    Poziom 32  

Sądzę, że podpowiedź kolegi gonzo180 daje niewielkie szanse powodzenia. Ale... i to warto dokładnie przeglądnąć. A nuż, będzie to właśnie skuteczne.

• #6 18 Sie 2009 12:57
    Suchagola
    Poziom 10  

Witam
    Też mam problem z tym radiem. A mianowicie od pewnego czasu, gdy jednosta jest załączona by można było posłuchać jajkiejs stacji radiowej przełącza sie w tryb TELEFON(w tym trybie radio oczywiście wycisza się). Nie chodzi mi również o to ze tlko sie przełącza ale o to iż cały czas przełącza sie ze stacji radiowych w ten tryb i tak "w koło macieja" Dzieje sie to tylko w ustawieniu RADIO, nie występuje podczas włączenia kasety.
    Moje pytanie jest następujące:
    Czy jest jakaś funkcja w tym radiu która wyłączyłaby całkowicię tą opcję TELEFON

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty