X

Kosa spalinowa Demon, zalewa świece.

kytof1 13 Aug 2009 16:55
  • #1 13 Aug 2009 16:55
    kytof1
    Level 8  
    Positive voted Helpful post? (+6)
    Witam zakupiłem kose spalinową Demon.
    Na początku użytkowania kosa chodziła bardzo dobrze. Lecz po jakimś czasie nie chciała zapalić, iskra jest, świeca ciągle zalana. Kosa dopiero odpala po zdjęciu przewodów paliwa po kilkunastu pociągnięciach za starter, szybszym wysuszeniu i wyczyszczeniu świecy.
    Sprawdzałem już inne świece , kosa nie pali. Regulowałem w obrotach ponieważ gdy kosę udało mi się odpalić to po pewnym czasie koszeni ok. 1 minuty traciła obroty i gasła. Kosa ma nowy gaźnik ponieważ w starym urwała się śrubka do regulacji obrotów. Nie mam pojęcia co to może być proszę o pomoc.
  • #2 13 Aug 2009 17:09
    karola44-81
    Level 27  
    Helpful post? (+1)
    filterek powietrza sprawdzales? Moze sproboj go na chwile zjac i wtedy odpalac.

Ja tak czasami mialem w pilarce i kosie. Jak filter sie zabrudzil to ciezko odpalay i lubily zgasnac na biegu jalowym.

Poprostu silnik nie zaciaga moze powietrza i zalewa swiece benzyna.
  • #3 13 Aug 2009 17:44
    kytof1
    Level 8  
    Topic author Helpful post? (0)
    Filt nie sprawdzałem , ale nie powinien być zabrudzony , ponieważ kose jest prawie nowa 3-4 miesiące .Po wykręceniu świecy z cylindraprzez długi czas chlapało paliwo z cylindra, dopiero po ściągnięćiu przeowodów paliwowych i szarpnięciem startera cylinder został osuszony i wkręceniu świecy kosa odpaliła.Gdy nałożyłem przeowdy paliwowe kosa znowu zgasła i w bez przerwy zalewała świeca , a kosa nie paliła.

Jakieś pomysły?
  • #4 09 Oct 2009 17:29
    bernardo87
    Level 10  
    Helpful post? (+3)
    Albo słaba iskra (świeca do wymiany) albo przelewa gaźnik (zawór iglicowy do wymiany) Wymienić, czasem znaczy przeczyscić, sprawdzić, wyregulowac itp.
  Search 4 million + Products
Browse Products