Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami
Autor
Wiadomość
MaateoPL
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Grudziądz

Post#1 Post autora tematu 14 Sie 2009 15:03   

Re: Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami

Witam. Mam nokie 6310i i teraz zmieniłem telefon na Samsunga d900tke, mój problem polega na tym, że chce przenieś kontakty z nokii do samsunga, Gdy wybieram w nokii opcje przenieś kontakty z teleofnu do karty sim pojawia sie komunikat "pamieć docelowa pełna" i tym samym na nowym telefonie nie mam wszystkich nr. Jakie jest rozwiązanie żeby mieć wszystkie nr? Procz ręcznego wpisywania(mam ich b. dużo) ? Musze kupić kabel usb do nokii?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Sie 2009 15:03   

Powrót do góry

zeezoo
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Ostrow Wielkopolski

Post#2 14 Sie 2009 16:58   

Przenies kontakty z 6310i na sim i potem z sim na samsunga. Operacje powtarzaj az wszystkie kontakty z nokii znikna :)

Karta ma pojemnosc 200-230 kontaktow.

BTW. Uwazaj na samsunga, lepiej zrob sobie kopie kontaktow, bo czesto siada soft i trzeba flashowac, a co za tym idzie traci sie zapisane numery.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Sie 2009 16:58   

Powrót do góry

DVDM14
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Łachów

Post#3 14 Sie 2009 17:02   

Chyba z nokii można wysłać np. przez bluetooth kontakty na np. komputer, a potem wysłać na twojego samsunga.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 14 Sie 2009 17:02   

Powrót do góry

toon
Poziom 21
Poziom 21

Post#4 14 Sie 2009 17:34   

żeby wysłac na kompa przez bluetoothu,to jeszcze trzeba mieć w kompie chyba bluetoothu

Dodano po 2 [minuty]:

sprawdz czy ten samsung niema bluetoothu jeśli tak to niema problemu, bo nokia 6310i też ma.Tylko niewiem czy można w całosci wszystkie kontakty przesłac
Powrót do góry

eslodowy
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Z nienacka :)

Post#5 16 Sie 2009 16:43   

Na sposób z karta przeniesiesz tylko te kontakty, które mają po jednym numerze, czyli jak masz np przypisane po dwa czy trzy numery do jednej osoby i np jeszcze email to z takimi kontaktami będziesz miał problem, bo nie zostaną skopiowane na kartę sim. A komunikat że karta sim jest pełna to normalne, bo ona ma ograniczoną ilość miejsca do zapisu. Ja bym zrobił to tak, skopiował zawartość karty sim do pamięci telefonu (6310i) bez zachowania oryginału, by uzyskać pusta kartę. Następnie kopij kontakty > z pamięci telefonu 6310i do sim (bez zachowywania oryginału), po zapełnieniu kartę do samsunga, w samsungu kopiuj zawartość sim do pamięci tela (nie wiem o co tam pyta samsung), po skopiowaniu wykasował zawartość sim w samsungu i czystą kartę sim do 6310i i powtarzał operację. Trzeba sprawdzać czy wszystkie kontakty się kopiują jak już karta jest w samsungu. Te co zostaną ręcznie ;)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Użytkowy -> Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami
Strona 1 z 1