X

Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami

14 Aug 2009 15:03 MAMaateoPL
  • #1 14 Aug 2009 15:03
    MaateoPL
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam. Mam nokie 6310i i teraz zmieniłem telefon na Samsunga d900tke, mój problem polega na tym, że chce przenieś kontakty z nokii do samsunga, Gdy wybieram w nokii opcje przenieś kontakty z teleofnu do karty sim pojawia sie komunikat "pamieć docelowa pełna" i tym samym na nowym telefonie nie mam wszystkich nr. Jakie jest rozwiązanie żeby mieć wszystkie nr? Procz ręcznego wpisywania(mam ich b. dużo) ? Musze kupić kabel usb do nokii?
  • #2 14 Aug 2009 16:58
    zeezoo
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Przenies kontakty z 6310i na sim i potem z sim na samsunga. Operacje powtarzaj az wszystkie kontakty z nokii znikna :)

Karta ma pojemnosc 200-230 kontaktow.

BTW. Uwazaj na samsunga, lepiej zrob sobie kopie kontaktow, bo czesto siada soft i trzeba flashowac, a co za tym idzie traci sie zapisane numery.
  • #3 14 Aug 2009 17:02
    DVDM14
    Level 34  
    Helpful post? (0)
    Chyba z nokii można wysłać np. przez bluetooth kontakty na np. komputer, a potem wysłać na twojego samsunga.
  • #4 14 Aug 2009 17:34
    toon
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    żeby wysłac na kompa przez bluetoothu,to jeszcze trzeba mieć w kompie chyba bluetoothu

Dodano po 2 [minuty]:

sprawdz czy ten samsung niema bluetoothu jeśli tak to niema problemu, bo nokia 6310i też ma.Tylko niewiem czy można w całosci wszystkie kontakty przesłac
  • #5 16 Aug 2009 16:43
    eslodowy
    Level 31  
    Helpful post? (0)
    Na sposób z karta przeniesiesz tylko te kontakty, które mają po jednym numerze, czyli jak masz np przypisane po dwa czy trzy numery do jednej osoby i np jeszcze email to z takimi kontaktami będziesz miał problem, bo nie zostaną skopiowane na kartę sim. A komunikat że karta sim jest pełna to normalne, bo ona ma ograniczoną ilość miejsca do zapisu. Ja bym zrobił to tak, skopiował zawartość karty sim do pamięci telefonu (6310i) bez zachowania oryginału, by uzyskać pusta kartę. Następnie kopij kontakty > z pamięci telefonu 6310i do sim (bez zachowywania oryginału), po zapełnieniu kartę do samsunga, w samsungu kopiuj zawartość sim do pamięci tela (nie wiem o co tam pyta samsung), po skopiowaniu wykasował zawartość sim w samsungu i czystą kartę sim do 6310i i powtarzał operację. Trzeba sprawdzać czy wszystkie kontakty się kopiują jak już karta jest w samsungu. Te co zostaną ręcznie ;)
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products