Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 14 Sie 2009 15:03
    MaateoPL
    Poziom 7  

Witam. Mam nokie 6310i i teraz zmieniłem telefon na Samsunga d900tke, mój problem polega na tym, że chce przenieś kontakty z nokii do samsunga, Gdy wybieram w nokii opcje przenieś kontakty z teleofnu do karty sim pojawia sie komunikat "pamieć docelowa pełna" i tym samym na nowym telefonie nie mam wszystkich nr. Jakie jest rozwiązanie żeby mieć wszystkie nr? Procz ręcznego wpisywania(mam ich b. dużo) ? Musze kupić kabel usb do nokii?

• #2 14 Sie 2009 16:58
    zeezoo
    Poziom 26  

Przenies kontakty z 6310i na sim i potem z sim na samsunga. Operacje powtarzaj az wszystkie kontakty z nokii znikna :)

Karta ma pojemnosc 200-230 kontaktow.

BTW. Uwazaj na samsunga, lepiej zrob sobie kopie kontaktow, bo czesto siada soft i trzeba flashowac, a co za tym idzie traci sie zapisane numery.

• #5 16 Sie 2009 16:43
    eslodowy
    Poziom 31  

Na sposób z karta przeniesiesz tylko te kontakty, które mają po jednym numerze, czyli jak masz np przypisane po dwa czy trzy numery do jednej osoby i np jeszcze email to z takimi kontaktami będziesz miał problem, bo nie zostaną skopiowane na kartę sim. A komunikat że karta sim jest pełna to normalne, bo ona ma ograniczoną ilość miejsca do zapisu. Ja bym zrobił to tak, skopiował zawartość karty sim do pamięci telefonu (6310i) bez zachowania oryginału, by uzyskać pusta kartę. Następnie kopij kontakty > z pamięci telefonu 6310i do sim (bez zachowywania oryginału), po zapełnieniu kartę do samsunga, w samsungu kopiuj zawartość sim do pamięci tela (nie wiem o co tam pyta samsung), po skopiowaniu wykasował zawartość sim w samsungu i czystą kartę sim do 6310i i powtarzał operację. Trzeba sprawdzać czy wszystkie kontakty się kopiują jak już karta jest w samsungu. Te co zostaną ręcznie ;)

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty