Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami

Main Page -> Forum Index -> GSM -> GSM Utility ->Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
MaateoPL
Level 7
MaateoPL
Level 7
Post#1 14 Aug 2009 15:03  Topic author   

Re: Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami

Witam. Mam nokie 6310i i teraz zmieniłem telefon na Samsunga d900tke, mój problem polega na tym, że chce przenieś kontakty z nokii do samsunga, Gdy wybieram w nokii opcje przenieś kontakty z teleofnu do karty sim pojawia sie komunikat "pamieć docelowa pełna" i tym samym na nowym telefonie nie mam wszystkich nr. Jakie jest rozwiązanie żeby mieć wszystkie nr? Procz ręcznego wpisywania(mam ich b. dużo) ? Musze kupić kabel usb do nokii?

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
zeezoo
Level 26
Helped: 77
Post rating: 4
zeezoo
Level 26
Post#2 14 Aug 2009 16:58    

Przenies kontakty z 6310i na sim i potem z sim na samsunga. Operacje powtarzaj az wszystkie kontakty z nokii znikna :)

Karta ma pojemnosc 200-230 kontaktow.

BTW. Uwazaj na samsunga, lepiej zrob sobie kopie kontaktow, bo czesto siada soft i trzeba flashowac, a co za tym idzie traci sie zapisane numery.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
DVDM14
Level 34
Helped: 276
Post rating: 338
DVDM14
Level 34
Post#3 14 Aug 2009 17:02    

Chyba z nokii można wysłać np. przez bluetooth kontakty na np. komputer, a potem wysłać na twojego samsunga.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
toon
Level 28
Helped: 73
Post rating: 14
toon
Level 28
Post#4 14 Aug 2009 17:34    

żeby wysłac na kompa przez bluetoothu,to jeszcze trzeba mieć w kompie chyba bluetoothu

Dodano po 2 [minuty]:

sprawdz czy ten samsung niema bluetoothu jeśli tak to niema problemu, bo nokia 6310i też ma.Tylko niewiem czy można w całosci wszystkie kontakty przesłac

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
eslodowy
Level 31
Helped: 119
Post rating: 27
eslodowy
Level 31
Post#5 16 Aug 2009 16:43    

Na sposób z karta przeniesiesz tylko te kontakty, które mają po jednym numerze, czyli jak masz np przypisane po dwa czy trzy numery do jednej osoby i np jeszcze email to z takimi kontaktami będziesz miał problem, bo nie zostaną skopiowane na kartę sim. A komunikat że karta sim jest pełna to normalne, bo ona ma ograniczoną ilość miejsca do zapisu. Ja bym zrobił to tak, skopiował zawartość karty sim do pamięci telefonu (6310i) bez zachowania oryginału, by uzyskać pusta kartę. Następnie kopij kontakty > z pamięci telefonu 6310i do sim (bez zachowywania oryginału), po zapełnieniu kartę do samsunga, w samsungu kopiuj zawartość sim do pamięci tela (nie wiem o co tam pyta samsung), po skopiowaniu wykasował zawartość sim w samsungu i czystą kartę sim do 6310i i powtarzał operację. Trzeba sprawdzać czy wszystkie kontakty się kopiują jak już karta jest w samsungu. Te co zostaną ręcznie ;)

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> GSM -> GSM Utility -> Przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami
Page 1 of 1

Similar topics to przenoszenie kontaktów pomiędzy różnymi telefonami

Przenoszenie kontaktów pomiędzy Sony Ericssonem i Nokią (7)
Przenoszenie kontaktów. Nokia 6230 i 6680. Program do zgrania kontaktów. (3)
Kompatybilność markowych kart microSD z różnymi telefonami (2)
Przenoszenie danych między telefonami. Błąd H1S1. (3)
Wybór i opinie pomiędzy telefonami (1)
Przenoszenie kontaktów. Różne marki (3)
Przenoszenie dużej ilości kontaktów na Xperia J (3)
Co z kradzionymi telefonami???!!! (37)
co zrobic ze starymi telefonami 2 (2)
Zabawa telefonami - Co na początek? (4)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.084 seconds