Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

21calowy HP D2846

pawlo 25 Gru 2002 17:25 936 6
  • #1 25 Gru 2002 17:25
    pawlo
    Poziom 11  

Na początku życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt!
    Panowie problem dotyczy owego monitorka a dokładnie 3szt z identycznym uszkodzeniem.Mianowice poduszka i zero regulacji oraz obraz zakłócony cienkimi poziomymi liniami lekko drgający w pionie wszytkie funkcje pozostałe działają.Poza tym wyglądają na profesjonalne monitory chassis SONY,kineskop SONY,Pk na układzie FA4111 tez często padały w tych modelach-RGB.Mam koncepcje na początku elki ale też często padał układ SONY CXA2043Q.Czy Ktoś z kolegów próbował naprawiać albo ma opanowane te modele?Nie chce grzebać w ciemno może jakiś schemacik?
    Pozdrawiam Paweł

• #2 30 Gru 2002 10:43
    Jaro
    Poziom 26  

objawy niestety wskazują na tego CXA2043Q :(

• #3 01 Sty 2003 19:03
    pawlo
    Poziom 11  

Tez tak myślę w 2szt na 100% uwalony Panowie czy ktos orientuje sie gdzie można je dostać?I jaka cena patrzyłem na necie ale nigdzie nie zanalazłem oferty.

• #5 01 Sty 2003 23:02
    pawlo
    Poziom 11  

OK!Może jakieś namiary tel ?Patrzyłem na stronie Poltronic ale nic nie mają.
    Dzięki.

• #7 02 Sty 2003 14:33
    pawlo
    Poziom 11  

Dzięki!Cena 176zł obleci ale mam inny problem a mianowicie Koledzy mam pytanie czym ten układ wymontować i zamontować nowy?Bo mi humor minął,orientowałem się za stacją lutowniczą ale mnie przyłamali.Stacje rozlutowująca do układów QFP,PLL Cena 990Euro?Czy ktoś ma jakąś technikę demontażu?Może są stacje Salomona tańsze chyba że można dokupić specjalne stemple rozlutowujące do tych układów?W końcu układ ten ma 48pinów.
    Pozdrawiam

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme