X
  • #1 21 Aug 2009 15:10
    sevendesign
    Level 9  
    Helpful post? (+2)
    Witam - jak w temacie , czy ktos moglby mi podpowiedziec , ktory to zbiorniczek na zdjeciu? W jednym zbiorniczku mam za malo plynu - nie wiem od czego ten plyn , wydaje mi si ,瞠 jest to hamulcowy. I jakim p造nem uzupe軟i - dowolnym hamulcowym - poprostu wlac do zbiorniczka?
    Z g鏎y dzi瘯uje wszystim nosz帷ym pomoc;) pozdrawiam.
    Attachments: To view the material on this forum you must be logged in.
  • #2 21 Aug 2009 15:15
    Spacewalker
    Level 31  
    Helpful post? (+1)
    Przeciez widac jak na d這ni. Jak wiesz gdzie masz serwo tam na g鏎ze jest p造n w zbiorniczku, a raczej go nie ma. To cos ta banka czarna pod wycieraczkami to w豉snie to no i ten zbiorniczek. Popularny p造n to DOt4 i taki mozesz kupic. Chyba ze masz brud w tym i jakis stary to trzeba by wymienic. Co 3 lata chyba powinno si wymieniac.
  • #3 21 Aug 2009 16:16
    sevendesign
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    dziekuje;) ... dla upewnienia sie , to ten zbiorniczek co zaznaczylem? Plyn raczej wymienie , bo slabe hamulce sa i odpowietrzyc by chyba sie przydalo.
    - Chce nim zjechac do Polski , ale te chamulce wlasnie slabe...
    A moze ktos chce kupic jak przyjade;]
    Korzystajac z okazji.... Zapytam , jak odpowietrzyc? Tylnie kolo ( przewod odkecic) I naciskac na hamulec? koncowke przewodu tylniego kola zanurzyc w plynie hamulcowym?
    Attachments: To view the material on this forum you must be logged in.
  • #4 24 Aug 2009 06:29
    glosny83
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    T jest ten zbiornik co zaznaczy貫 a odpowietrzasz nie przewodem tylko odpowietrznikiem kt鏎y znajduje si w zacisku pod pompuj sobie hamulcem pare razy trzymaj wci郾i皻y peda a druga osoba w tym momencie musi poluzowa odpowietrznik do tego momentu a ci peda wpadnie i tak pare razy przy kole i mo瞠 ci si uda.
  • #5 24 Aug 2009 08:56
    sevendesign
    Level 9  
    Gdzie znajde ten odpowietrznik ? Tzn. Jak go zlokalizowac? Pod maska ? ko這 ko豉 gdzie?
  • #6 24 Aug 2009 20:33
    eltron
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Odpu嗆 sobie kolego t wymian. Daj zarobi 30 z komu kto si zna na tym.
  • #7 25 Aug 2009 10:08
    sevendesign
    Level 9  
    ehh..
    Tu nie chodzi o 30zl , jestem aktualnie w anglii i chce tym samochodem zjechac , hamulce to moje bezpieczenstwo a wiec moze ktos mi pomoze??? Nie wiem gdzie tu sa zaklady mechaniczne a wymienic plyn hamulcowy i odpowietrzyc to chyba nie taka wielka filozofia?
    autem zjezdzam 20.10.08 - to mam troche czasu zeby was pomeczyc o te pytanie;););)

Ps. Mo瞠 kto jest zainteresowany kupnem tego auta? Przyjade pod sam dom;) , mi nie bedzie juz w polsce potrzebny, na czesci tez nie umiem rozkrecac. sprzedam taniuchno \cena/3'600zl.
    link do zdjec :
    To view the material on this forum you must be logged in. g=dscf0239.jpg
  • #8 31 Aug 2009 00:05
    Removed
    Helpful post? (0)
    sevendesign wrote:
    hamulce to moje bezpieczenstwo

Tak瞠 nie powiniene si tym bawi je郵i nie masz zielonego poj璚ia o tym. Bo sorry ale jak nie mog貫 sam zlokalizowa zbiorniczka z p造nem to moim zdaniem wymiana ca貫go p造nu i odpowietrzanie hamulc闚 ca趾iem Ci przero郾ie. Bo nie do嗆, 瞠 trzeba to robi w dobrej kolejno軼i na ka盥e ko這 to do tego jak urwiesz lub ukr璚isz odpowietrznik co si cz瘰to zdarza narobisz sobie jeszcze wi瘯szych problem闚 :)
  • #9 31 Aug 2009 08:19
    sevendesign
    Level 9  
    ja nie rozumiem jednej rzeczy>?
    Ja nie prosze o rady co jest dla mnie dobre - tylko pytanie jest jasno postawione...

Mam poprostu nieodparta pokuse zrobic to sam
  • #10 31 Aug 2009 19:36
    eltron
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Wi璚 do dzie豉 ch這paku.
  • #11 31 Aug 2009 21:31
    sevendesign
    Level 9  
    ch這paki to u szewca drewniane gwozdzie prostuj
  • #12 31 Aug 2009 21:42
    eltron
    Level 25  
    Helpful post? (0)
    Chyba w Anglii...
  • #13 01 Sep 2009 10:36
    sevendesign
    Level 9  
    to o to si rozchodzi..
  • #14 10 Sep 2009 15:48
    rh.rally
    Level 18  
    Helpful post? (0)
    gen_ex wrote:
    sevendesign wrote:
    hamulce to moje bezpieczenstwo

Tak瞠 nie powiniene si tym bawi je郵i nie masz zielonego poj璚ia o tym. Bo sorry ale jak nie mog貫 sam zlokalizowa zbiorniczka z p造nem to moim zdaniem wymiana ca貫go p造nu i odpowietrzanie hamulc闚 ca趾iem Ci przero郾ie. Bo nie do嗆, 瞠 trzeba to robi w dobrej kolejno軼i na ka盥e ko這 to do tego jak urwiesz lub ukr璚isz odpowietrznik co si cz瘰to zdarza narobisz sobie jeszcze wi瘯szych problem闚 :)

W 100% zgadzam si z koleg gen_ex, je郵i urwie Ci si odpowietrznik i b璠zie z niego ciek這, a nie wiesz gdzie w Angli mog Ci to naprawi (pomijam, 瞠 za darmo tego nie zrobi, tak瞠 skalkuluj co Ci si bardziej op豉ca), to wog鏊e hamulc闚 nie b璠zie (peda b璠zie wpada w pod這g) chyba, 瞠 masz mo磧iwo嗆 za豉twienia drugiego zacisku i go za這篡sz :)
    I nie m闚, 瞠 nikt nie chce Ci pom鏂, chyba lepiej, 瞠 Ci kto ostrze瞠, a nie pope軟isz b陰d kt鏎y mo瞠 Ci kosztowa, a tym bardziej, 瞠 s to hamulce i jak powiedzia貫 jest to Twoje bezpiecze雟two.

A opowied pad豉 ju w tym po軼ie, gdzie masz odpowietrznik. Jest on w zacisku.
    Jak naprawde nie masz poj璚ia i chcesz si za to zabra to proponuje 軼i庵n望 sobie jak捷 lekture jak chod嬌y np. "Sam naprawiam AUDI A4" tam powinno co by na ten temat i nie tylko.
    pozdrawiam i przy hamulcach raczej radze nie eksperymentowa, i je郵i si za to zabierzesz to nie r鏏 tego na dzie przed wyjazdem. Musisz mie pewno嗆, 瞠 masz 100% sprawne hamulce jak chcesz pokona taki kawa drogi.
  Search 4 million + Products
Browse Products