X
  • #1 26 Aug 2009 23:33
    mikosekoo7
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    witam jestem mechanikiem z zawodu i zamiłowania od 13 roku życia interesuje sie mechanikom już w tym wieku pomagałem przy naprawie mojej motorynki :) od paru lat pracuje jako mechanik i w końcu stwierdziłem ze koniec trzeba zacząć na swoim :) jednak mam pare pytań i myśle ze ktoś mi po może do tej pory pracowałem na narzedziach waltera oraz yato lecz nie byłem z nich całkiem zadowolony i niechciał bym ich moze ktos doradzi jakie klucze kupic ?i moze ktos zna jakąś churtownie narzedzi warsztatowch we wrocławiu ? mam jeszcze pytanko o podnosnik do tej pory pracowałem na (ostrów wielkopolski) dwu kolumnowy , i nigdy mnie nie zawiudł a ostatnio zaczełem szukac coś do swojego nowego warsztatu ale jest ich tak dużo i jest tk zrużnicowana cena na allegro od 7 tys do 13tyś co wybrać pomużcie dziekuje z gury i pozdrawiam ...
  • #2 27 Aug 2009 00:37
    Mirek Z.
    Admin grupy RTV
    Helpful post? (0)
    Regulamin! Punkty 10.5, 10.9, 11 i 15. Jeśli kolega ma tak duży problem z poprawną pisownią i błędami - trzeba korzystać z przycisku "pisownia" lub z przeglądarki Mozilla Firefox.

Odpowiednim działem powinien być Ogólnie - samochodówka to działy serwisowe (naprawcze), nie od porad tego typu.
  Search 4 million + Products
Browse Products