X

kia 2.9 crdi wymiana rozrzadu

02 Sep 2009 00:45 SEt.serafin
  • #1 02 Sep 2009 00:45
    t.serafin
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    witam. moze ten post nie pasuje do tematu ale szukam pomocy, a moze tylko odpowiedzi na pytanie. czy do wymiany paska rozrzadu w 2.9 crdi jest potrzebne jakies specjalne narzedzie do sciagania kola pasowego z walu korbowego? podobno mozna latwo uszkodzic uszczelniacz na wale? gosciu z serwisu powiedzial mi, ze zawsze uszkodze ten uszczelniacz bez specjalistycznego sprzetu. a moze chcial mnie na robocizne naciagnac?
  • #2 02 Sep 2009 07:38
    malina242
    Level 16  
    Helpful post? (0)
    Jest takie przysłowie"POLAK POTRAFI".Ja to robiłem bez żadnych specjalistycznych narzędzi.Jednak radze Ci mimo wszystko wymienić ten uszczelniacz ponieważ kosztuje około 40zł.i będziesz mógł spokojnie spać z myślą że Ci nie pocieknie.
  • #3 02 Sep 2009 11:37
    Removed
    Helpful post? (0)
    Nie mam pojęcia jaki to specjalny przyrząd do ściągania koła pasowego jest potrzebny. Chyba, że miał na myśli zwykły ściągacz, którego na marginesie nigdy używałem tym Kia. Bardziej bym się martwił kiepskim dostępem i ciasnotą. Robiłeś kiedyś rozrząd czy to ma być Twój pierwszy raz? Jeśli to drugie, nie radzę zaczynać od tego akurat silnika.
  • #4 03 Sep 2009 00:32
    t.serafin
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    ta kia jest pierwszym crdi. rozrzady robilem w wielu autach i nigdy nie mialem problemu.
  • #5 03 Sep 2009 01:11
    Removed
    Helpful post? (0)
    To pewnie nie raz już koło pasowe ściągałeś. Z czym masz problem w tym przypadku?
  • #6 03 Sep 2009 22:47
    Removed
    Helpful post? (0)
    Crdi kia i pierwszy raz POWODZENIA
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products