Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PLANET WAP 1963A x 2

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Komputerowe -> PLANET WAP 1963A x 2
Autor
Wiadomość
Miziol
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post autora tematu 10 Cze 2004 11:51   

PLANET WAP 1963A x 2

Witam

Mam nastepujacy problem na stacji gdzie jest kilka osob sa postawione 2 AP jak w tytule polaczone przez switcha do teg oswicha tez sa dopiete 2 osoby po kablu.

Problem jest w tym ze jak prosze o adresy mac kompo za AP ktory sie laczy do glownej stacji roboczej ktora to wszystko dzieli takie tam do otrzymuje ze wszyscy uzytkownicy maja ten sam mac-adres cos AP ktory wysla domnie te wiadomosci. Nie przeszkadzalo by mi to gdyby nie fak ze nieraz jak ktos sie wlaczy swojego kompa po tamtej stronie to dostaje dziwne bledy ze jego mac jest iny niz ten co kaze mu przyjac ap nie wiem wogole o co chodzi myslalem ze mac jest staly i zapisany na karta badz w innych uzadzeniach ale nie mozna go zmeinic jak temu zapobiec ??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Cze 2004 11:51   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Sieci, Internet -> Sieci Komputerowe -> PLANET WAP 1963A x 2
Strona 1 z 1