Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Laguna1.8rt 98 (1-rwszy model) problem z odpaleniem

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Laguna1.8rt 98 (1-rwszy model) problem z odpaleniem
Autor
Wiadomość
Pinki79
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Cork

Post#1 Post autora tematu 04 Wrz 2009 13:47   

Laguna1.8rt 98 (1-rwszy model) problem z odpaleniem

Witam wszystkich.Mam problem ze swoją laguną1.8rt 98 1-wszy model jeszcze,chyba sie obraziała ze chce ja zmienic na nowsze.Wyczytałem z blogów ze może być to powód imobilajzera.Wszystko działało poprawnie az do wczoraj kiedy wsiadłem do samochodu i chciałem odblokować drzwi przyciskiem na srodkowej konsoli od centralnego zamka(kluczyk nie działa bo baterie dawno padły i otwieram drzwi standardowo).Przycisk ów nie daje znaku życia.Cóż,włożyłem kluczyk do stacyjki,przekręcam,silnik kreci elegancko ale nie chce zaskoczyć.Zaczeły mrugać dwie kontrolki,SERV i pomarańczowy kwadracik z łamaną linią zycia w środku.Prosze jeżeli ktoś z was miał już takie przejścia lub ma doświadczenie w tym to prosze o pomoc.Jeżeli to IMO to jak sie go moge pozbyś zeby mieć już spokój od tego,chetnie bym go odłączył ale nie wiem jak.No i czemu centralny też przestał działać.Czy to jest jakoś powiązane?Bede wdzięczny za każdą wskazówke.Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 04 Wrz 2009 13:47   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Laguna1.8rt 98 (1-rwszy model) problem z odpaleniem
Strona 1 z 1