Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuję program do czytania napisów w filmach

unitral 11 Cze 2004 23:24 25746 15
  • #1 11 Cze 2004 23:24
    unitral
    Użytkownik obserwowany

Witam serdecznie.
    Może ktośma program lub linka gdzie dostać program, który cztałby w trakcie filmu napisy, bo moja młodsza siostrzyczka nienadąża z czytaniem i taki lektor bardzo by jej pomógł:)
    Wielki dzięki

• #2 11 Cze 2004 23:38
    Poziom 35  

real speaker , poszukaj w p2p ;]

• #4 13 Cze 2004 21:04
    tony133
    Poziom 11  

Polecam coś znacznie lepszego niż w poście powyżej. Co prawda jakość dźwięku jest trochę gorsza (8 kHz), ale za to synteza mowy nieporównywalnie lepsza.
    Program nazywa się Dual i służy osobom niewidzącym do odczytywania zawartości ekranu (ten moduł można wyłączyć), korzysta z chyba najlepszej obecnie syntezy polskiej mowy Real Speak i tak samo współpracuje z ALL Playerem v2.1 test 16.

Oto link do niego: (rozmiar pliku to 142 MB !)
    http://cnin.ci.uw.edu.pl/oprogramowanie/mowa/dual.exe

• #5 13 Cze 2004 21:12
    endriu27
    Poziom 13  

Proponuje program RealSpeak działa z allplayerem u mnie chodzi ok

• #8 16 Cze 2004 09:51
    esiox
    Poziom 21  

tony133 napisał:
    Polecam coś znacznie lepszego niż w poście powyżej. Co prawda jakość dźwięku jest trochę gorsza (8 kHz), ale za to synteza mowy nieporównywalnie lepsza.
    Program nazywa się Dual i służy osobom niewidzącym do odczytywania zawartości ekranu (ten moduł można wyłączyć), korzysta z chyba najlepszej obecnie syntezy polskiej mowy Real Speak i tak samo współpracuje z ALL Playerem v2.1 test 16.

Oto link do niego: (rozmiar pliku to 142 MB !)
    http://cnin.ci.uw.edu.pl/oprogramowanie/mowa/dual.exe

sciągłem tego Real Speak trwało to tydzie ale go sciągłem i po kliknięciu na ikonkę instalacyjną wyskakuje cos takiego :

• #9 16 Cze 2004 12:44
    tony133
    Poziom 11  

Ściągnąłem Duala właśnie spod tego linku, który podałem i nie miałem żadnego problemu z instalacją programu (system Windows XP). Real Speak działa jak trzeba, czyta napisy w filmach i wszystko co wrzucę do schowka.

• #10 16 Cze 2004 12:52
    kloszi
    Poziom 19  

Do "esiox"

A jak się nie myle to chodzi o wersję Microsoft internet Explorer

• #11 17 Cze 2004 21:02
    rabbit2
    Poziom 19  

POMOCY!!!!! Sciągnołem program DUAL . Działa ok. Ale jak go ustawić by działał z all playerem 2.1 Zamiast czytać tekst filmu , wypowiada słowo "NAPISY" , za każdym razem jak pojawi się następny tekst filmu. Chyba nie o takiego lektora chodzi! Mam też zainstalowanegu uni spikera , który działa prawidłowo , ale jak wiadomo jego modulacja głosu , nie jest za ciekawa , do czytania tekstu z filmu , chyba że science fiction . Pomocy LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• #12 17 Cze 2004 21:07
    apstynent
    Poziom 22  

A czytał to co apstynent na forum wysyłał w pocie czoła z transferem niskim jak chłolera? :)

• #13 17 Cze 2004 21:52
    rabbit2
    Poziom 19  

Może bym i tam wczesniej luknoł ale zmylił mnie tekst opisujący plik 'Załączam skan instrukcji jak skonfigurować i połączyć Allplayera ze Spikerem. , ZE SPIKEREM !! gdybys napisał że chodzi o DUAL-a i że najpierw trzeba spikera ruszyć............ Ale nic straconego , już po kłopocie , chodzi pięknie . Dzięki i pozdrawiam....

• #14 17 Cze 2004 22:09
    apstynent
    Poziom 22  

Prawdę mówiąc to ja nawet tego nie czytałem dokładnie :)
    Przeglądając forum akurat miałem pożyczoną gazetę pod ręką, więc walnąłem ją na skaner i prześwietliłem :)
    No ale jak działa to dobrze, ja Duala użyłem tylko kilka razy coby mi Agatka przeczytała tekst w tło prezentacji na historię i teraz program sie nie odpala bo czas triala się skończył :|

• #15 18 Cze 2004 11:10
    esiox
    Poziom 21  

a czy tko wie jakie ma wymagania DUAL jezeli chodzi o wersje systemu operacyjnego ??

• #16 18 Cze 2004 12:43
    tony133
    Poziom 11  

Według oficjalnej instrukcji:

"Dual wymaga komputera multimedialnego z CD-ROM-em oraz kartą dźwiękową. Szybkość procesora powinna wynosić co najmniej 500 MHz. Musisz posiadać system operacyjny Windows 2000 lub XP."

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME