X
  • #1 12 Sep 2009 15:14
    marynka
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    proszę o pomoc! mam monitor Philips 170s co kilka sekund wyskakuje mi w/w komunikat, nie mam pojęcia co i jak należy zrobić. Wiem że potrzebny jest wsad, jednak próbowałam ściągnąć z internetu, ale nie mogłam :( może macie jakieś namiary na sprawdzony ? napiszcie proszę co i w jakiej kolejności należy zrobić
  • #2 12 Sep 2009 17:19
    impull
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    marynka wrote:
    proszę o pomoc! mam monitor Philips 170s co kilka sekund wyskakuje mi w/w komunikat, nie mam pojęcia co i jak należy zrobić. Wiem że potrzebny jest wsad, jednak próbowałam ściągnąć z internetu, ale nie mogłam :( może macie jakieś namiary na sprawdzony ? napiszcie proszę co i w jakiej kolejności należy zrobić

witam,

jaki wsad ??, kto Tobie naopowiadał takich głupot !!!
    Uszkodzoną masz płytkę OSD tą ze switchami a dokładnie uszkodzony switch(klawisz) od MENU i dlatego wywala taki komunikat.
  • #3 12 Sep 2009 17:36
    marynka
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    co zatem należy zrobić ?
  • #4 12 Sep 2009 17:44
    szwagros
    Level 28  
    Helpful post? (0)
    Naprawić.
  • #5 12 Sep 2009 20:20
    marynka
    Level 2  
    no tak... tylko może ktoś mi powie jak... nie mam zielonego pojęcia jka , czy należy wezwać fachowca czy da się samemu coś zrobić

Dodano po 2 [godziny] 30 [minuty]:

Właśnie to wygląda to tak : jest te okienko monitora i nie można niczym to wyłączyć.
    Attachments: To view the material on this forum you must be logged in.
  • #6 12 Sep 2009 21:36
    marynka
    Level 2  
    naprawione! mąż odłączył panel z włącznikami i już działa :) znaczy się że jest gdzieś zwarcie w którymś włączniku, dziękuję za pomoc i pozdrawiam !
  • #7 13 Sep 2009 14:18
    ogryz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (0)
    No to usuwam - regulamin pkt 8.1, 11
  Search 4 million + Products
Browse Products