Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 12 Wrz 2009 15:14
    marynka
    Poziom 2  

proszę o pomoc! mam monitor Philips 170s co kilka sekund wyskakuje mi w/w komunikat, nie mam pojęcia co i jak należy zrobić. Wiem że potrzebny jest wsad, jednak próbowałam ściągnąć z internetu, ale nie mogłam :( może macie jakieś namiary na sprawdzony ? napiszcie proszę co i w jakiej kolejności należy zrobić

• #2 12 Wrz 2009 17:19
    impull
    Poziom 9  

marynka napisał:
    proszę o pomoc! mam monitor Philips 170s co kilka sekund wyskakuje mi w/w komunikat, nie mam pojęcia co i jak należy zrobić. Wiem że potrzebny jest wsad, jednak próbowałam ściągnąć z internetu, ale nie mogłam :( może macie jakieś namiary na sprawdzony ? napiszcie proszę co i w jakiej kolejności należy zrobić

witam,

jaki wsad ??, kto Tobie naopowiadał takich głupot !!!
    Uszkodzoną masz płytkę OSD tą ze switchami a dokładnie uszkodzony switch(klawisz) od MENU i dlatego wywala taki komunikat.

• #3 12 Wrz 2009 17:36
    marynka
    Poziom 2  

co zatem należy zrobić ?

• #5 12 Wrz 2009 20:20
    marynka
    Poziom 2  

no tak... tylko może ktoś mi powie jak... nie mam zielonego pojęcia jka , czy należy wezwać fachowca czy da się samemu coś zrobić

Dodano po 2 [godziny] 30 [minuty]:

Właśnie to wygląda to tak : jest te okienko monitora i nie można niczym to wyłączyć.

Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • #6 12 Wrz 2009 21:36
    marynka
    Poziom 2  

naprawione! mąż odłączył panel z włącznikami i już działa :) znaczy się że jest gdzieś zwarcie w którymś włączniku, dziękuję za pomoc i pozdrawiam !

• #7 13 Wrz 2009 14:18
    ogryz
    VIP Zasłużony dla elektroda

No to usuwam - regulamin pkt 8.1, 11

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty