Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Opel Vectra C - gasnący licznik

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Opel Vectra C - gasnący licznik
Autor
Wiadomość
Harik
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Kościan

Post#1 Post autora tematu 13 Wrz 2009 10:22   

Opel Vectra C - licznik

Witam
Mam mały problem z licznikiem tzn. w czasie jazdy np. gaśnie mi licznik żadne kontrolki nie działają na liczniku nie pokazuje obrotów, kilometrów, ilości paliwa. Czasami jak zauważę że chce zgasnąć, bo objawia się to tym że na liczniku zapala się kilka kontrolek i gaśnie włączę światła awaryjne i działa dalej ale nie zawsze to pomaga. Jak zgaśnie i nie chce działać i już zajadę do domu lub do pracy i postoi jakiś czas wchodzę do samochodu i już działa.
Co może być tego przyczyną? Chciałbym wiedzieć orientacyjnie zanim pojadę do fachowca lub do ASO.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 13 Wrz 2009 10:22   

Powrót do góry

tb72tb
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: gostynin

Post#2 16 Wrz 2009 20:05   

Re: Opel Vectra C - gasnący licznik

nie wiem z których rąk masz to autko ale prawdopodobnie nie łączą styki na kostkach przy liczniku , może to być efektem grzebania (cofania licznika) i poprostu ktoś za słabo wcisnoł kostki jest z tym problem bo żeby to sprawdzić trzeba wyjąć licznik
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Wrz 2009 20:05   

Powrót do góry

Harik
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Kościan

Post#3 Post autora tematu 28 Wrz 2009 20:13   

Re: Opel Vectra C - gasnący licznik

A wiec nie były to luźne kostki, naprawa kosztowała mnie tylko 100 zł a przyczyną były poprzerywane ścieżki na płytce licznika które były widoczne pod lupą, przez co gubił prąd a w momencie włączenia świateł awaryjnych pobierał sobie z nich napięcie. Elektryk powiedział mi że na całe szczęście nie popsuło się nic więcej bo włączanie tych świateł mogło spowodować większe i kosztowniejsze skutki.

DZIĘKUJĘ za zainteresowanie moją sprawą :D
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Opel Vectra C - gasnący licznik
Strona 1 z 1