Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

PASSAT 3BG silnik PD , AVF

d200d 27 Wrz 2009 14:59
  • #1 27 Wrz 2009 14:59
    d200d
    Poziom 11  

czy podłączając vag do passata taki najtanszy z allegro za 40 zł chinski mozna np zepsuć komputer ? mam taki kabel i przy wchodzeniu w login silnika i adaptacje przestał potem działac kabel i komputer :/

• #2 27 Wrz 2009 15:03
    adam7009
    Poziom 36  

Można,można zepsuc,nie pisało,że z tymi funkcjami trzeba uważac?

• #3 27 Wrz 2009 18:10
    d200d
    Poziom 11  

troszke mało precyzyjnie napisałem wiec tak :
    1.wiem ze mozna namieszać przez kabel w sterowniku a tym bardziej robiąc adaptacje z loginem ale myslałem ze to moze zepsuc cos np zła dawka paliwa to bedzie sie dławic.. mulic itd a po wpisaniu wczesniejszych wartosci to sie cofnie.. -tak myslałem i pytanie czy zle myslałem ?
    2.czy grzebiąc tam jakim cudem moze sie uwalic fejs ? hm przepięcie po podaniu złych danych ? robiłem adaptaje w silniku kanały 01,03, 05 dodam ze np niektóre ze tak powiem "ważne i delikatne" kanały silnika nie da sie adaptowac nawet po wpisaniu loginu tj. wtryski ->kanał 04 chyba..
    3.czemu komputer po tym sie najzwyczajniej spalił.. bezpowrotnie niestety..
    4.co mogło spowodować uwalenie fejsa w takim razie? dodam ze robiłem to na innym aucie i działa do dzisiaj.. nic nie spaliło.. ani fejs ani ECU
    5.czy to prawda ze niektóre programy typu vag com wykryją taki tani fejs i same wpuszczają wirusa do ECU ?
    6.co jest za róznica czy to tani kabel czy drogi jesli robi to samo ?

to kilka pytan :) proszę o konkretne odpowiedzi albo chociaż o opinie :)
    pozdrawiam..

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty