Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Kolumny do laptopa jakie wybrac

bendzi89 01 Paź 2009 21:36
  • #1 01 Paź 2009 21:36
    bendzi89
    Poziom 8  

Witam
    chciałbym kupić kolumny do laptopa niedrogie do tego chyba bede musial jeszcze jakis wzmacniacz podpiac.problem w tym ze niebardzo wiem jaki sprzęt wybrać
    Myślałem o Pioneerach s-z 74
    http://www.allegro.pl/item752813014_pioneer_s_z_74_rewelacyjne_100watt_potega_basu.html

oraz o kolumnach z wieży PHILIPS MCM720
    http://www.telekom.com.pl/philips/rtv/philips_opisy_audio/mcm720.htm

jednakże nie wiem czy jest to dobry wybór

chcę je uzywać głównie w akademiku na studiach czasami na jakiejs imprezie

prosze o pomoc

• #2 01 Paź 2009 21:42
    vanaxis
    Poziom 15  

Jeśli z tych dwóch propozycji to poleciłbym philipsa razem z wieżą, o ile te imprezy nie będą wymagały mocnego nagłośnienia. Wieża ma wejście AUX co oznacza, że można ją traktować jako "wzmacniacz" i będzie łatwiej do przenoszenia.
    Pozdrawiam

• #3 02 Paź 2009 14:41
    bendzi89
    Poziom 8  

Spoko ale ja chce kupic tylko koluny bez wiezy i podłączyć je do wzmacniacza
    Czy mółbyś wyjaśnic co rozumięć przez to mocne nagłóśnienie??????

Dodano po 1 [minuty]:

Niemowie tez o tych 2 do wyboru, jeśłi ktoś widzie jakaś lepsza propzycje.prosze pisać

• #4 02 Paź 2009 15:03
    kamyl88
    Poziom 19  

Koledze chodziło o to ze jak nie będziesz robił imprez w większym pomieszczeniu niż pokój to spokojnie powinny starczyć te PHILIPSY

• #5 02 Paź 2009 15:31
    bendzi89
    Poziom 8  

AHA ok dzieki wiec dobre beda tephilipsy po podlaczeniu do jakiegos wzmacniacza
    A wlasnie jaki powinien byc wzmacniacz jaka bedzie moc i impedencja
    tak aby uzyskac najlepszy dzwiek i moc?

• #6 09 Paź 2009 11:07
    vanaxis
    Poziom 15  

Ogólnie jest taka zasada, że Impedancja głośników powinna równać się impedancji wyjściowej wzmacniacza. Ale jeśli ma być jeszcze większa moc daje się głośniki z mniejszą impedancją, ale istnieje ryzyko "spalenia" się wzmacniacza. Wszystko trzeba by było teoretycznie wyliczyć. Jaki masz wzmacniacz? Te głośniki philipsa pewnie mają 6Ω.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty